Rüyada Küçük Kopek Görmek

Rüyada Küçük Kopek Görmek

Rüyada küçük kopek görmek, kuvvetsiz bir düşmana işarettir. Bu rüya genellikle çevrenizde dolanan ve size zarar vermek için fırsat kollayan bir düşmanınız olduğuna; fakat güçsüz olduğundan dolayı bu isteğini gerçekleştiremediğine işarettir. Küçük kopek bazen de kötü arkadaşlıklara ve onlardan gelecek zararlara yorumlanır.

Rüyada Küçük Kopek Öldürmek

Rüyasında küçük kopek öldüren kişi düşmanına galip gelir. Bu rüya size düşmanlık eden; ama zararsız olan bir düşmanınız olduğunu fark ederek onu egale edeceğinize ve onun sizin yanınızdan uzaklaşmasını sağlayacağınıza işarettir.

Rüyada Küçük Bir Köpeğin Çevrenizde Dolaşması

Rüyanızda küçük bir köpeğin sizin çevrenizde dolaştığını ve siz nereye giderseniz oraya gittiğini görmeniz, farkında olmasanız da arkadaş olarak gördüğünüz insanlar arasında bulunan bir düşmanınız olduğuna işarettir. Bu kişi sürekli sizin çevrenizdedir ve size zarar vermek için fırsat kollar.

Rüyada Hasta Bir Küçük Kopek Görmek

Rüyada hasta küçük kopek, gerçek hayatta da hasta olan, güçsüz bir düşmandır. Rüyada böyle bir köpekle karşılaşan gerçek hayatta da düşmanıyla yüz yüze gelir. Bazen de bu rüya, uzaktaki bir düşmana veya sizin için kötülük düşünen genç bir adama yorumlanır.

Rüyada Küçük Bir Köpekle Konuşmak

Rüyasında küçük bir köpekle konuşan kimse düşmanı ile muhabbet eder veya onunla yakınlaşır. Düşman olduğunu bildiğiniz bir kişiyle irtibata geçeceğinize veya onunla yüzleşip onu düşmanlıktan vaz geçireceğinize de yorumlanır. Bazen de bu rüyayı gören kişi düşmanıyla sonradan dost olur.

Rüyada Küçük Bir Köpek Dolaştırmak

Rüyasında küçük bir köpek dolaştırdığını gören, düşmanından menfaat elde eder. Bu rüya düşmana hakim olmaya, ondan para veya mal almaya; onun sizin için güçsüz ve zararsız olduğunu bilip ona göre hareket etmeye de işaret etmektedir.
Rüyada küçük köpek görmek değişik anlamlara gelebilir, bazı rüya tabircilerine göre ise, kişinin aile içinde yaşayacağı mutlulukla tabir edilir ve hanesinde çocuklarıyla geçireceği keyifli zamanları işaret eder. Yeni doğmuş küçük köpek sevinç dolu haberleri, arka arkaya gelen iyi haberlerle sıkıntılı havanın dağılacağını, yeniden moral bulunacağını ve dostlardan gelen güzel hediyeleri bildirir. Eve misafir gelmesini de tabir eden rüya, gelecek kişilerin hem iyi havadisler vereceğini, hem de kişiye manevi değeri yüksek hediyeler vereceklerini ifade eder. Annesiyle beraber görülen küçük köpek ise kişinin çocuklarından hayır göreceğini, hayatı boyunca iyi insanlarla ve iyiliklerle karşılaşacağını delalet ederken, yuva kuracaklar için her şeyin yolunda gideceğine, fakir kimselerin ailelerinden de destek alacaklarına, sorun yaşamadan evliliklerini gerçekleştireceklerini işaret eder.

Rüyada Yaralı Küçük Köpek Görmek

Ailevi meselelerde karşılıklı güven duygusunun zarar göreceği ve iletişimde güçlük çekileceği bu dönemde kişinin ruhsal açıdan kötü hissedeceğini, kendisini evinde mutsuz hissedeceği gibi, içinde bulunduğu sıkıntılı durumu yakınlarıyla, dostlarıyla da paylaşmayarak olan biteni içine atacağını tabir eder. Elde edilen gelirin azalmaya başlayacağı, ödemelerde aksaklıkların oluşmasıyla borçların çoğalacağını bildiren rüya, menfaatçi insanlarla karşılaşmaya, iyi niyetin ve güvenin suiistimal edildiği ortamlarda bulunmaya da yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Küçük Köpek Görmek

Rüya sahibinin özel hayatında bir sona yaklaştığını ve her ne kadar çabalasa da bazı olayların önüne geçemediğini, aile birliğini sağlayamadığı gibi, herkesin beklentisine aynı anda cevap verememekten ötürü zorlandığını, mutsuz olduğunu ifade eder. Sokakta görülen ölmüş küçük köpek işlerde bozulma manasındayken, evin içinde görülmesi halinde boşanmalara ve anlaşmazlıkların artmasına alamet eder.

Rüyada Küçük Köpek Görmenin Psikolojik Yorumu

Savunmasız ve muhtaç hissedildiğini, başkalarının, aile üyelerinin desteğine ihtiyaç duyulduğunu bildiren rüya kişinin kendisini tek başına yetersiz gördüğünü de işaret eder. Kişilik olarak dayanışma içinde yaşamayı benimseyen ve yalnızlığı sevmeyen kişilerin çevrelerinde her zaman kendilerini gözetecek, sevecek, destek verecek insanlarla birlikte olmak isteğini de bildirir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Küçük Kopek Görmek Benzeri Rüyalar