Rüyada Çıplak Kalmak

Rüyada Çıplak Kalmak

Rüyada çıplak kalmak, kişinin iç huzurunun artacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, şanının ve şerefinin artacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çıplak kalması aynı zamanda nefsini kontrol edebildiğini ve dünya malına meyletmekten ziyade manevi hayatını dikkate aldığını, yaşantısını her zaman İslami koşullara uygun düzenlediğini bildirir. Bir erkeğin yanında çıplak kaldığını görmek ayıplanacak, tasvip edilmeyecek işlerle uğraşılacağını yüz kızartıcı durumların içine girileceğini bildirirken, aynı zamanda aileye karşı mahcup olunacağının da altını çizer. Eşinin yanında çıplak kaldığını görmek, kişinin sakladığı bir sırrı paylaşacağına, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına delalet eder.

Rüyada Çıplak Kalıp Üşümek

Pişmanlığın alameti olan rüya, rakiplerin kişiyi köşeye sıkıştıracağı bir dönemi, iş hayatında yapılan bazı girişim ve hamlelerin yanlış zamanlama yüzünden istenilen sonucu vermeyeceğine alamettir. Mali durumunu düzeltemeyen kişinin kendisini başkalarına karşı ezik hissedeceğini, düştüğü zor durumu insanlara belli etmemek için uğraştığını da bildirir. Avret yeri kapalı şekilde çıplak kalıp üşüdüğünü gören kişiler ani bir rahatsızlık sonucu ameliyat olurlar.

Rüyada Çıplak Birini Görmek

Görülen kişi tanınan biriyse o kimseden korkmamak gerektiğini, her zorlukta bu kimsenin desteğini görecek olmayı işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkan kişilerin çıkarsız ilişkiler kuran, insanların arkasından konuşmayan, olduğu gibi davranan kimseler olduklarını bildirir. Sahici dostlukların kurulacağını, bir tanıdığın ayıbını örtecek olan rüya sahibinin sevap kazanacağını da tabir eder.  Çıplak bir kadın görmek, o kadının ayıplanacak bir hayat yaşadığına, bu kimse hakkında duyulacak kötü sözlere yorumlanır.

Rüyada Çıplak Kalmanın Psikolojik Yorumu

Arınmak ve kişiye olumsuzluk hissettiren durumlardan kurtulmak istemek demektir. Rüya sahibi yaptığı hataları unutmak, kırdığı insanlar tarafından affedilmek istiyor demektir. Bu rüya aynı zamanda suç işleyen ve cezasını çeken kişilerin duydukları derin pişmanlığın da ifadesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Çıplak Kalmak Benzeri Rüyalar