Rüyada Mavi Balık Görmek

Rüyada Mavi Balık Görmek

Rüyada mavi balık görmek, engin bir şansa sahip olacağınızı müjdelediği gibi, bugüne dek yaşanan aksiliklerden sonra güneşin yeniden doğacağını ve istediğiniz her şeye kavuşmak için hiçbir engeliniz kalmadığını bildirir. Balık büyükse elde edilecek kısmet ve şans da o kadar büyük olur. Balık küçükse, ele geçecek az ama işe yarar meblağların, maddi konuda rahatlamanın tabiridir. Mavi balık bekar bayanlar için eğlenceye düşkün, merhametli ama özgürlüğünü de seven bir eşe sahip olmak, eşten dolayı sıkıntı çekmemek ve renkli bir hayata adım atmak anlamına da gelir. Bolluğu ve ruhsal sakinliği, istenen huzurlu yaşama erişmeyi de temsil eden rüya, kişinin canını sıkan durumlardan tez zamanda kurtularak yeniden gülümsemeye başlayacağını, hayat sevincinin, motivasyonunun yükseleceğini de işaret eder.

Rüyada Mavi Balık Yakalamak

Oltayla mavi balık yakaladığını görmek, isabetli bir karar verileceğini, bu kararın neticesinin kişinin hayalini kurduğundan dahi çok iyi olacağını bildirir. Özellikle iş konusunda atılım yapmak isteyen veya kendi iş yerini kurma hayali olanlar için zeminin, şartların çok müsait olacağını, yapılan işten iyi gelir elde edileceği gibi, haklı bir üne de kavuşulacağını delalet eder.

Rüyada Mavi Balık Yemek

İyi şekilde gelişen yaşam koşullarının zamanla kişinin zengin biri haline gelmesine yardımcı olacağını ve afiyetle yenecek yemeklerin, bereketli sofraların aile boyu herkesi memnun edeceğini, hastalık ve sorunların sona ereceğini, rahat içinde yaşanacağını tabir eder. Evlenmemiş kişiler için çok zengin, varlıklı ve kendi işinin başında olan kısmetleri olacağını, bu kimseyle yapılacak evlilikte sorun çıkmayacağını da müjdeleyen, hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Mavi Balık Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini özgür hissetmek isteyen ve amacına yönelik adımlar atan, ancak bağlılıklarından, sorumluluklarından istediği gibi kurtulamadığı için isteklerine ulaşmakta zorlanan kişileri gösterir. Karakter olarak esarete gelemeyen, baskıdan hoşlanmayan ve özgürlüğünü her şeyin üstünde tutan kimseleri tabir eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Mavi Balık Görmek Benzeri Rüyalar