Rüyada Bıyık Almak

Rüyada Bıyık Almak

Rüyada bıyık almak, ufak tefek sorunların üzerinde düşünmek, aile hayatında pürüzleri hallederek daha sakin, huzurlu hale gelmek, hayat yoğunluğuna bir müddet ara vermek suretiyle kafa dinlemek demektir. Kişinin kısa bir süreliğine şehir dışına çıkacağına, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına yorumlanır. Bir bayanın bıyık aldığını görmesi eşine göstereceği özeni ve onu mutlu etmek için yapacağı küçük sürprizleri ifade eder.  Maddiyata alamet olan rüya, ele geçen paralarda artış olacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına ve altın ya da döviz alarak birikim hesabı açacağına tabir edilir. Eşya yenilemek yahut araba değişikliği yapmak gibi anlamlara da gelen rüya, hanede para sorunu olmayacağını müjdeler.

Rüyada Cımbızla Bıyık Almak

Rüya sahibinin hiçbir şeyi riske atmadan yaşadığını ve her detay üzerinde uzun uzun düşündüğünü, kendisini huzursuz eden her şeyi hayatından çıkaracağını, sevdiklerinin rahat etmesi için varını yoğunu ortaya koyacağını bildirir. Vefalı biri olmayı, başkalarının maddi sorunlarında destek vermeyi de bildiren rüya, yardımlaşma içinde geçecek bu dönemde kişinin yeni dostlar edineceğini ve insanlar tarafından itibar göreceğini, iyi bir üne sahip olacağını da delalet eder.

Rüyada Başkasının Bıyığını Almak

Angarya işlerle boğuşan rüya sahibinin iş yaşantısında mutsuz hissettiğini, kendisine layık görmediği bir durumda olduğunu, istediği makama gelebilmek için kişiliğinden ödün vermediği için amacına bir türlü ulaşamadığını işaret eder. Kişiyi kullanmaya çalışan, her istediğini yaptırmak isteyen bir yöneticiye, göründüğünün aksine davranışlarda bulunan arkadaşlara da tabir edilir.

Rüyada Bıyık Almanın Psikolojik Yorumu

Erke, iktidara ve baskıcı tutuma karşı gelindiğini, kişinin hürriyetini her şeyin üstünde tutmasından dolayı çevresinden gördüğü baskılara boyun eğmediğini ifade eder. Hakimiyet kurulmasından hoşlanmayan rüya sahibinin kendisine baskı yaptığını düşündüğü insanlara karşı öfkelendiğini de bildirir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Bıyık Almak Benzeri Rüyalar