Rüyada Büyük Tuvalet Görmek

Rüyada Büyük Tuvalet Görmek

Rüyada büyük tuvalet görmek, malla, parayla insanları etkilemeye çalışan kişilerin kibir içinde hareket ettiğine yorumlanır. Öz güveni yüksek olan ancak başkalarını aşağılayan, egosuyla hareket eden, kendi çıkarlarını düşünerek her koşulu kendisine uydurmaya çalışan bencil insanları ifade eder. Her yoldan kazanç elde etmek isterken, helal ve haram kavramlarını göz ardı eden kişinin sürekli günaha düşeceğini, işlediği suçların ve kabahatlerin farkına da varmayacağını tabir eder. Kişi başkasına ait büyük tuvalet görüyorsa üzerine atılacak bir iftira yüzünden günü gecesi birbirine karışır ve büyük sıkıntılar yaşar Aile içinde herkesi birbirine düşürecek haberler almaya da yorumlanan rüya, dedikoduların ayyuka çıkacağını, kişinin kendisi ve sevdikleri de dahil olmak üzere özel hayatlarının olmadık şekilde, yalan yanlış deşifre edilmesi yüzünden zorluklar yaşayacağını, çevresine güvenini kaybedeceğine ve kabuğuna çekileceğini bildirir. Para kaybı anlamına ve nazara gelmeye de yorumlanır.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak

Heveslerini tatmin etmek, her arzusunu hayata geçirmek isteyen rüya sahibinin aşırı faydacı ve bencil tutumlar içine girdiğini gösterir. Elindekilerin daha fazlasını isteyen, azla yetinmeyen ve gözü yükseklerde olan kimseleri de işaret eden rüya, maddi konularda har vurup harman savuran, ay sonunu düşünmeyen ve kendi zevkleri uğruna para harcayan kişinin bir süre sonra başkalarına muhtaç bir hayat sürmeye başlayacağını da delalet eder.

Rüyada Büyük Tuvalet Yapan Birini Görmek

Başkasının ayıbını görüp örtmeye çalışmanın, insanların eksikliklerinden, zayıflıklarından faydalanmak yerine, onlara destek verip kabahatlerini düzeltmeleri için yol yordam gösterecek olmanın alametidir. İyi kalple hareket etmenin, insanlara değer vermenin ve asla haksızlık etmemenin, gıybetten korkmanın ifadesidir.

Rüyada Büyük Tuvalet Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişiyi boğan, sıkan ve bir türlü kurtulamadığı karamsar düşünceleri, ruh halindeki negatifliği ortaya koyar. Dışa vurulmaya çalışılan sorunların ifadesi olan rüya, yardım çağrısı manasına da gelir ve fark edilmek, önemsenmek, sıkıntılardan kurtulmak arzusunun tabiridir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Büyük Tuvalet Görmek Benzeri Rüyalar