Rüyada Birine Sarılmak

Rüyada Birine Sarılmak

Rüyada birine sarılmak, rüyayı gören kişinin, beden ve ruh sağlığına çok dikkat eden, dengeli ve sağlıklı beslenen, sinir ve stresten uzak duran biri olduğu ve en ufak bir hastalığında bile doktora başvuracak kadar temkinli biri olduğu için sağlıklı olacağına alamet edilir.

Rüyada Erkeğe Sarılmak

Rüyada erkeğe sarılmak, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak farklı yorumlanır. Rüya sahibi bir erkek ise eğer yıldırım aşkı ile bir kadına âşık olacağına işaret edilir. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa, bir erkeğe büyük bir aşkla gönül vereceğine delalet edilir.

Rüyada Birine Sarılmak ve Öpmek

Rüyada birine sarılmak ve öpmek, rüya sahibinin, uzun zamandır bir araya gelemediği bir kişi ile karşılaşacağına ve o kişinin hayatında çok güzel gelişmelere vesile olacağına tabir edilir.

Rüyada Birine Sarılmak ve Ağlamak

Rüyada birine sarılmak ve ağlamak, rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarından biri ile arasında yaşanan küslüğün son bulacağına ve rüya sahibinin, o kişiye büyük bir sevinç yaşatacak bir işe girişeceğine alamet edilir.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarıldığını gören kişinin, sosyal hayatında sevdiği ile kişi sorunlu zamanlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Eşine Sarılmak

Rüyada eşine sarılmak, aile hayatında herhangi bir sorun yaşamadan uzunca bir ömür huzur ve mutluluk içinde yaşamaya işaret edilir.

Rüyada Bir Akrabaya Sarılmak

Rüyada bir akrabaya sarılmak, rüya sahibinin, yaklaşan hastalık dönemlerinde kendisine dikkat etmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Düşmanla Sarılmak

Rüyada düşmanla sarılmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisini çekemeyen insanlar ile arasında ortaya çıkan anlaşmazlıkları düzelteceğine alamet edilir.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak, rüya sahibinin sağlığına dikkat etmemesinden ötürü çok büyük rahatsızlıklar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kadına Sarılmak

Tanıdığı bir kadına sarıldığını görmek, o kimsenin gerçek hayatta vereceği büyük desteğe, borcu olanlar için de bu kimseden alacakları paraya yorumlanır. Mevki sahibi bir kadına sarılmak iş konusunda kişiye yeni kapılar açılacağını, özellikle araya girecek birinin vasıtasıyla daha iyi şartlarda iş bulunulacağını tabir eder.

Rüyada Babaya Sarılmak

Ömür boyu aileden gelecek manevi desteğe ve kişi ne tür hatalar yaparsa yapsın anne-babasının her koşulda arkasında olacağına yorumlanır. Şanslı olmak ve istenilen şekilde bir hayat yaşamak demek olan rüya, kendi işini kurmak isteyenlerin ailelerinden alacakları sermayeye de tabir edilir. Aileye düşkün olmak ve her fırsatta ailesini ziyarete gitmek demek olan rüya, kişinin mahremine düşkün olduğunu, bekarsa dini bütün biriyle evleneceğini, evliyse ailesini İslami kurallara göre yaşatacağını delalet eder.

Rüyada Kardeşe Sarılmak

Kardeşi olanların aralarındaki sevgi bağının kuvvetleneceğini, eğer uzak diyarlarda kardeşi olan varsa da kavuşacağını bildirir. Her türlü hasretin, uzaklığın, kavgaların sona ereceği bu dönemde rüya sahibi duygu dolu anlar yaşayacak demektir. İş hayatındaki mutluluğu aile hayatında da devam ettirecek olmanın, yaşanılan hayattan memnuniyet duymanın ve her fırsatta şükretmenin alametidir.

Rüyada Bebeğe Sarılmak

Evlat hasreti çekenlere büyük bir müjde olan rüya yakın zamanda alınacak bir gebelik haberiyle kişinin havalara uçacağını, tüm ailesinin de aynı sevince eşlik edeceğini bildirir. İkinci bir çocuk sahibi olmak anlamına da gelir. Kişi bekarsa evleneceği kişinin kendisine şefkatle yaklaşacağını, istediği her şeyi yapacağını ve asla rüya sahibini üzmeyeceğini bildirir. Hayırlı bir evlilik yapmanın, örnek olacak evlatlar yetiştirmenin ve aile içinde huzurlu olmanın işaretidir.

Rüyada Amcaya Sarılmak

Kişinin hayatı ile ilgili problem yaşadığı bir dönemde yakın akraba çevresinden birinin büyük yardımlar yapacağını ve kişinin içinde bulunduğu sorunu çözeceğini işaret eder. Amcasına sarılan kimse asla yanlış işler yapmaz ve ailesine karşı dürüst, sevgi ve saygı dolu davranır. Evlatlarına örnek olan ebeveynlere tabir edilen rüya, düzenli bir yaşama geçişin, sık sık seyahat edenler için daha sakin geçecek bir dönemin ifadesidir.

Rüyada Kuzene Sarılmak

Kuzen görmek çok iyiye yorulmasa da, kuzenine sarıldığını gören kişilerin şansları açılacak demektir. Eğer akrabalık ilişkiler zayıfsa, yakın zamanda kalabalık bir ortamda aradaki buzların eritileceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına alamettir. Kuzene sarılmak ailede sakin ve neşe dolu günler geçirileceğini de bildirir.

Rüyada Teyzeye Sarılmak

Bekar bayanlar için görücü usulü bir tanışmanın ardından yakın gelecekte evlilik gerçekleşeceğine, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına alamet eder. Annesine düşkün bir hanımla evlenmek manasına da gelir Bekar beyler için kendi kararlarını alırken muhakkak başkalarına danışacaklarına ve bu şekilde yanlış işler yapmayacakları gibi, huzurlarının da kaçmayacağını alamet eder.

Rüyada Komşuya Sarılmak

Herkesle iyi ilişkiler geliştirilecek bir döneme girildiğini bildiren rüya, eski dostlardan vefa görüleceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine alamettir. Herkesin saygı duyduğu, sevdiği ve konuşmaktan keyif aldığı biri olmaya, üst üste çok sayıda toplantıya ve eğlenceye katılmaya da tabir edilir.

Rüyada Halaya Sarılmak

Güçlenmeye ve dayanıklı bir bedene sahip olmaya, maneviyatını yükseltmeye, her türlü sorunun üstesinden gelmeye müjde veren rüya, iş sorunu yaşayan kişiler için ailelerinin de desteği ile zor günleri çabuk geçireceğine, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına tabir edilir.

Rüyada Dedeye Sarılmak

Rüya sahibinin sağlığı ile ilgili bilgi verir. Kısa vadeli rahatsızlıklar dışında yaşlılık dönemine değin herhangi büyük bir sıkıntının olmayacağını, kişinin gelecek hedeflerine giden yolda büyük aksiliklerle karşılaşmayacağını tabir eder. Aynı zamanda her zaman destek görecek olmanın, toplum tarafından kabul görmenin ve yapılan işte lider olmanın da ifadesidir.

Rüyada Sevmediğin Birine Sarılmak

İsteksizce girilen bir işte mutsuz olmak ve duyulan rahatsızlığı yakın çevreyle paylaşmak demektir. Aile veya sevilen insanlar tarafından zorlanılan bir durumun kişiyi sıkıntıya sokacağını, menfaat ilişkilerinden uzak kalmak isteyeceğini tabir eder. Diğer yandan küskünlük ya da geçmişte yaşanan bir kırgınlık nedeniyle görüşülmeyen biriyle karşılaşmak, bu kimseyle oturup konuşarak meseleleri çözmek için girişimde bulunmak, adım atmak manalarına da gelir.

Rüyada Düşmanına Sarılmak

Tahmin edilemeyecek sorunlarla karşılaşarak çok zor bir duruma düşmek, hiç istenmeyen kimselerle işbirliği yapmak, mahcup duruma düşecek pozisyonlarda kalmak demektir. Kişinin başkalarına muhtaç olacak hale gelmesine neden olacak bir iflasın, maddi kayıpların söz konusu olacağını bildiren rüya, bir müddet büyük sıkıntılar yaşanacağını ve moral açıdan kötü olunacağını delalet eder.

Rüyada Hayvana Sarılmak

Yılana sarılmak düşmanından medet umacak hale düşmek, işlerde zorluk yaşamak, parasız kalmak ve yoksulluğa düşmek anlamındadır. Ayıya sarıldığını gören kimseler güçlü birinin himayesine girerler ve hayatları boyunca destek görürler. Balığa sarılmak ise her türlü kısmet anlamında olduğundan bekarlar için evlilik, işe girmek, para konularını çözmek ve rahat yaşamak demektir.

Rüyada Doktora Sarılmak

Hastalıklarda, ruhsal sorunlarda bir çıkış yolu bulunacağına ve kişiye iyi gelen tedavi yöntemleri keşfedileceğine, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, derman bulmaya alamet eder.

Rüyada Patronuna Sarılmak

İş konularında aşırı çalışma gerektiren bir projede sorumluluk almak demektir. Kişinin neredeyse tüm vaktini alacak çalışma düzeni yüzünden sıkıntıya ve strese gireceğine, verdiği çabaların takdir görmesiyle moral bulacağına da yorumlanır. Dengeli bir çalışan olmanın, disiplinli davranmanın ve prensip sahibi olmanın kişiye pek çok avantaj getireceğini bildiren rüya, zekasıyla her sorunu çözecek olan rüya sahibinin kariyerinde tepe noktaya geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kızına Sarılmak

Evladından ömür boyu iyilik görmek, her zorlukta yanında olmalarıyla mutluluk yaşamak demektir. İyi bir ebeveyn olmanın gelecekte karşılığını fazlasıyla almak anlamına gelen rüya, hayırlı işler yapmak, çok sayıda insandan dua almak ve işlerin yolunda gitmesi demektir. Bekar biri bu rüyayı görürse, evleneceği kimsenin ailesinden çok büyük sevgi ve saygı görür.

Rüyada Oğluna Sarılmak

Gerçekte oğlu olan kişilerin evlatlarının bir sınavda veya işte başarı göstermesi sonucunda duyacağı gurura ve mutluluğa alamet eder. Bekar bayanlar için bir anda aşık olacaklarına ve tatlı hülyalara dalacaklarını, evlilik için hevesli bir döneme gireceklerini ifade ederken, bekar erkekler için geleceklerini garanti altına almak adına erken tedbirler alacaklarını bildirir.

Rüyada Zorla Birine Sarılmak

Yanlış anlaşılan durumlara mahal vermek ve nefsine kapılıp hata yapmak manasındadır. Kişinin bencilce isteklerinin gün yüzüne çıkacağı bu dönemde kendisine inanan ve saygı duyan kimseleri şaşkınlığa ve hayal kırıklığına uğratacağını, daha sonradan yapıkları nedeniyle mahcup hissedeceğini tabir eder.

Rüyada Kavga Ettiğin Birine Sarılmak

Barışmak, düşmanlarını kendinden uzaklaştırmak, gönül koyulan biriyle yeniden bir araya gelmek, vuslata ermek manasındadır.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Sarılıp Barışmak

Gerçek hayatta da kişiyi rahatsız eden, üzen bir olayın tatlıya bağlanacağını müjde verir. Ruhen sıkıntıya neden olan ilişkilerin rahatlayacağını, rüya sahibinin kendisinden özür dileyecek olan birini affedeceğini ve alçak gönüllü davranmak suretiyle insanların gönüllerini alacağını tabir eder.

Rüyada Birine Sarılmanın Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin manevi desteğe ihtiyacı olduğu bir dönem geçirdiğinin bilgisini verir. Kişinin ruhen kendisini yalnız hissettiği için giderek daha da içine kapandığını, yakın çevresinden bu süreçte ekstra ilgi görmek istediğini ancak bunu dile getiremediğini tabir eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Birine Sarılmak Benzeri Rüyalar