Rüyada Münakaşa Görmek

Rüyada Münakaşa Görmek

Rüyada münakaşa görmek, sakin giden hayatı strese sokacak bazı gelişmelerin habercisi olduğundan, rüya sahibinin ilerleyen günlerde aşırı stresli ve telaşlı günler geçireceğini, keyfinin ve neşesinin tamamen kaçacağını ifade eder. Münakaşa görmek, hem çalışma hayatında, hem de aile ve sosyal hayatta kişiyi zora sokacak durumların olduğunu, işlerin bozulduğunu bildirir ve rahatın kaçacağına haber verir. Çevreden duyulacak bazı sözler üzerine sinirlenen rüya sahibinin zaman zaman kontrolünü kaybedeceğine tabir edilir ve yakın çevre de dahil olmak üzere, pek çok kişiyle bu dönemde ters düşüleceğine yorumlanır. Kızgınlıkla hareket etmek suretiyle olayları daha da körükleyecek olan rüya sahibinin psikolojik açıdan zayıf düşmesiyle aklını, mantığını kullanmakta zorluk çektiğini de bildirir. Uyarı olarak da ele alınması gereken rüya, kişinin hangi durumda olursa olsun mutlaka sükunetini koruması gerektiğini ve empati yapmasının doğru olacağını da söyler.

Rüyada Münakaşa Eden Kişiler Görmek

Yakın çevrede yaşanacak bir anlaşmazlıkta devreye girecek olan rüya sahibinin kendisini olaya direkt katılmış olarak bulacağına ve sorunu gidermek için uzun süre çaba göstereceğine yorumlanır. Diğer yandan bu rüya kişinin çok zor şartlar altında çalıştığına ve hakkını almak için uğraştığına, adaletsizliklerle mücadele ettiğine de tabir edilir.

Rüyada Münakaşa Etmek

Tanıdığı biriyle münakaşa ettiğini görmek, gerçekte o kimseyle yaşanacak ağız dalaşına, kırgınlıklara ve soğukluğa yorulur. Ara bozucu kimseler nedeniyle dostlarla ve yakın arkadaşlarla sorun yaşamak anlamına gelen rüya, kişinin huzurunun bozulacağını, ufak tefek problemlerin bu dönemde büyümesinden kaynaklanan can sıkıcı konuşmalar yapılacağını ve iletişimde uzlaşma sağlanamayacağını da bildirir.

Rüyada Münakaşa Görmenin Psikolojik Yorumu

Gündelik hayatlarında aşırı stresli olan ve kolay sinirlenen insanların sembolü olan rüya, sabırsızlık ve iletişim sorunlarına dair de bilgi verir. Kişinin sosyal çevresiyle iletişim kurmakta zorlandığını, kendini ifade ederken ya da başkalarını eleştirirken kırıcı bir üslup takındığını da ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Münakaşa Görmek Benzeri Rüyalar