Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada kara yılan görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, kendi işini kurmaya, küçük yatırımlarla büyük kazançlar sağlamaya, başarıya, kararlılığa, mücadeleci ruh taşımaya ve itibar kazanmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin, toplum içinde çok önemli ve saygın bir yer edineceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına alamet eder.

Rüyada kara yılan , rüyayı gören kişinin çok dişli, gözü kara, kararlı, hırslı, çalışkan ve mücadeleci bir rakibinin olduğuna ve onu alt etmesinin kendisi için neredeyse imkansız gibi göründüğüne tabir edilir. Rüya sahibinin kendisinden maddi olarak da, nüfus olarak da çok daha güçlü olan kimselerin varlığına ve o kişilerin kendisine duydukları kine delalet eder.

Rüyada Kara Yılan Sokması

Rüyada kara yılan sokması, iyi değildir ve hayırlara tabir edilmez. Rüya sahibinin kendisini maddi ve manevi anlamda çökertip, zarara uğratacak olaylar yaşayacağına, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına delalet eder.

Rüya sahibinin bir kişi nedeni ile malına ve parasına gelecek kötülüğe engel olamayacağına, bu kimsenin canına da kast edebileceğinden korkacağına bunun tedirginliğini duyacağına ve bu nedenle tüm ağız tadını, huzurunu ve neşesini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Kara Yılan Isırması

Rüyada kara yılan ısırmasıyla, kara yılan sokması hemen hemen aynı şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin şanssız olacağı bir dönem yaşayacağı anlamına gelir. Kişi, çevresindeki art niyetli bazı kimseler nedeniyle sahip olduklarını yitirecek, yokluğa düşecek, üzüntüden yataklara düşecek demektir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, büyük gücün yanında bazen uğursuzluktur ve tehlike olarak kabul edilir. Rüyada derdin, musibetin ve belanın hiç eksik olmayacağı günler yaşanacağına, bu durumun kendisini bir hayli etkileyeceğine ve sıkıntıya düşüreceğine alamet eder.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, düşman olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında kendisini başarısızlığa uğratacak kişilerle karşılaşacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek de düşman olarak kabul edilir fakat büyük yılan dişli ve baş edilmesi çok zor olan kimse olarak açıklanır. Rüya sahibinin rakiplerine karşı mağlup olacağına, ticarette zarar edeceğine, parasız günler geçireceğine, aç kalacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına tabir edilir.

Rüyada Kara Yılan Öldürmek

Rüyayı gören kişinin kendisine zarar vermek için uğraşan kişinin planlarını alt üst edeceğine ve onu bu sayede etkisiz hale getirmeyi başaracağına tabir edilir. Rüya sahibinin galibiyet sahibi olacağına bu sayede başarısının önündeki en büyük engelden de kurtulmayı becereceğine rivayet edilir.

Rüyada Siyah Yılan Beslemek

Rüyayı gören kişinin kendisine dost gibi yaklaşan ama aslında öyle olmayan kimse için büyük fedakarlıklar yapacağına, ona emek vereceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına alamet eder. Rüya sahibi yanlış kişilere değer veriyor demektir.

Rüyada Siyah Yılan Tutmak

Rüyayı gören kişinin zoru başaracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin imkânsız hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına tabir edilir ve bu sayede rüya sahibinin kariyer edineceğine, prestij kazanacağına yorulur.

Rüyada Siyah Yılan Kovalaması

Rüyayı gören kişinin rakibi ile karşı karşıya geleceğine, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, güçten düşeceğine, yorulacağına ve neredeyse mağlubiyetle burun buruna geleceğine alamet eder ve rüya sahibi için zorluk olarak yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Kara Yılan Görmek Benzeri Rüyalar