Rüyada Cilve Görmek

Rüyada Cilve Görmek

Rüyada cilve görmek, eğlenceli ve kişiyi bir anda kendisine hayran bırakacak, çok renkli, işi gücü yerinde insanlarla tanışmak, yeni bir sosyal çevreye dahil olmak demektir. Rüya sahibi bekarsa, gerçekte de cilveli, işveli, kişiyi el üstünde tutan, bir dediğini iki etmeyen, sürekli gülen ve herkese iyi davranan neşeli, eğlenceye düşkün biriyle tanışacağına, hayatının bir anda renkleneceğine, büyük bir aşk yaşayacağına yorumlanır. Cilve gören kimsenin evinde dert olmaz ve kederden uzak bir hayat yaşar. Her konuda şanslı olunacağını müjdeleyen rüya, iş konusunda da yüz güldüren gelişmeler yaşanacağını bildirirken, aynı zamanda hayatını düzene sokmak, her konuda isteklerini gerçekleştirmek ve acıları geride bırakmaya yorumlanır.

Rüyada Cilve Yapmak

Eşine cilve yapmak aile saadeti yaşamak, sevilen insanla bir ömür beraber olmak, hayırlı bir evlilik yaparak, çocuk sahibi olmak, özel yaşamında her açıdan tatmin yaşamak manasındadır. Eşler arasındaki uyuma dikkat çeken rüya, kötü ve fırtınalı günlerin artık geride kaldığını haber verirken, ilerleyen günlerde kız bebek müjdesi alınacağına, ailenin büyüyeceğine, eğlenceli ortamlarda bulunmaya da tabir edilir. Tanımadığı birine cilve yapmak ise, hayal kırıklığı yaşanacak bir gönül macerasına atılmak üzere olan rüya sahibinin anlık duyguları yüzünden gerçekleri göremeyecek oluşuna, içinde bulunduğu ilişkinin çok uzun ömürlü olmayacağı gibi, ruhsal açıdan da uyumsuz bir beraberlik olacağına delalettir.

Rüyada Cilveli Erkek Görmek

Bekar bayanlar için kendilerine sürprizler yapan ve aşırı düşkün olan biriyle tanışacaklarını, evlenmeleri halinde bu kimsenin kişiyi mutlu etmek için her yolu deneyeceğini ve onu hediyelere boğacağını bildirir. İyi bir evliliğin, aşkta yüz güldürecek olayların da müjdecisidir.

Rüyada Cilve Görmenin Psikolojik Yorumu

Karşı cinse kur yapmaktan hoşlanan ve iltifat almak isteyen kişilerin benliklerindeki sevilme ihtiyaçlarının yüksek olduğuna, küçükken görülmeyen sevgiyi ve ilgiyi şimdi bulmak istemenin ifadesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Cilve Görmek Benzeri Rüyalar