Rüyada Teyze Evi Görmek

Rüyada Teyze Evi Görmek

Rüyada teyze evi görmek, akrabalık ilişkilerinde herkesin gönlünü kazanacak olmaya, anne tarafından büyüklere itina göstermeye, her zaman hal hatır sormaya ve vefalı biri olarak tanınmaya yorumlanır. Teyze evinin bir diğer tabiri, kişiye anne tarafından kalacak bir toprak, arsa veya mülke işaret ettiği gibi, bir anda tüm dertlere son verecek miras hakkı elde etmeye de tabir edilir. Özellikle ihtilaflı bir durum içinde olanların barış sağlayarak her türlü sıkıntıları bertaraf edeceklerine, resmi başvurularından olumlu sonuçlar alacaklarına da yorumlanır. Teyze evi görmek, hamile bayanlar için kız evlat, bekar erkekler için de sık sık nazara gelecek biriyle tanışarak evlenmek demektir. Bol kısmete ve her konuda iyi şansa yorumlanan rüya, kişinin hayatı boyunca annesinin rızası olmadan hiçbir şey yapmayacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına da tabir edilir.

Rüyada Teyze Evine Gitmek

Teyzesinin evinde misafir olduğunu görmek, ailevi meselelerin konuşulacağı bir ortam içinde olmak, akrabalarla toplantı yapmak, diplomatik davranarak her sorunu kolay yoldan halledecek olmak anlamındadır. Gerçek hayatında teyzesi olmayanlar bu rüyayı görürlerse eşlerinin ailelerinden alacakları desteğe, kişi bekar ise evliliğinde annesinin önerdiği bir adayla tanışacak olduğuna tabir edilir.

Rüyada Teyze Evinin Yıkıldığını Görmek

Anne akrabalarından gelecek vefat ya da kaza haberiyle hanede üzüntülü günlerin olacağını, gözyaşı döküleceğini bildirir. Rüya sahibinin huzursuzluk, sıkıntı ve telaş içinde geçireceği günlerde bir de ailevi meseleler yüzünden canının sıkılacağını delalet eden rüya, asılsız dedikodular yüzünden eşler arasında çıkacak tartışmaların giderek çoğalacağını da bildirir.

Rüyada Teyze Evi Görmenin Psikolojik Yorumu

Özgür düşüncelere sahip olunsa da, her harekette veya atılan her adımda kişinin kendisinden önce ailesini düşündüğüne ve bu nedenle hayallerini sürekli ötelemek zorunda kaldığını, bu ikilemin ruhsal boyutta bir türlü içinden çıkılamayan çatışmalar yarattığını ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Teyze Evi Görmek Benzeri Rüyalar