Rüyada Su Damlaması Görmek

Rüyada Su Damlaması Görmek

Rüyada su damlaması görmek, az da olsa elde edilen gelirin kişinin hayatını sürdürmesi için yeterli olacağına, kıt kanaat geçinilse de asla şikayet edilmediğini bildirir. Tavandan su damladığını görmek aile hayatında istenmeyen durumlara, hesapta olmayan masraflar çıkacağına ve bir süreliğine maddi sıkıntılar yaşanacağına yorumlanır. Çatıdan su damlaması görmek evlilikte çatlaklar oluşturacak kavgaların işaretiyken, bir musluktan su damladığını görmek ise yeni başlanan veya yeni açılan bir işte henüz istenen gelirin elde edilmeyeceğine, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatını istediği noktaya taşımakta zorlandığını, her işi kendi başına yapmak ve ailenin geçimini tek başına üstlenmek zorunda olduğu için yıprandığını ifade eder. Su damlaması kısmetlerde tıkanmanın, şanssızlıkların da delaletidir.

Rüyada Musluktan Su Damlaması Görmek

İşten elde edilen gelirin istendiği gibi olmadığını ve kişinin borçlarını ödemekte zorlandığını, her geçen ay ucu ucuna yaşadığını bildirir. Küçük sapmaların ve hesapta olmayan harcamaların kişiyi sokacağı zor durumlara da yorumlanan rüya, yoksulluğun, şanssızlığın da ifadesidir. Küçük hesaplar yapan akrabalara, cimri bir eşe, işten verim alınamadığına ve gençler için eğitim hayatlarında oluşacak aksiliklere delalettir.

Rüyada Tavandan Su Damlaması Görmek

Tavandan damlayan su evliliklerdeki sıkıntıların habercisidir ve kayınvalideyle yaşanan sorunların, aile, akraba çevresinin çok fazla dedikodu yaptığının, eve gelen gidenin çokluğunun ve huzursuzluğun ifadesidir. Tavandan su damlayan bir evde yatmak, eşle geçimsizlik yaşamak, cinsel hayatta sorunlara sahip olmak demektir. Borçları olanların ek işe girerek maddi durumlarını düzelteceklerini ancak bu sürecin kişiyi epeyce zorlayacağını da bildirir.

Rüyada Su Damlaması Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanmış bazı deneyimlerin kişiye acı verdiğini, hayata sıfırdan başlamak gereken sorunlarla boğuşulduğunu bildirir. Bazı hakların kendisinden alındığını ve sevdiği insanlar tarafından adaletsizliğe uğradığını düşünen kimselerin gördükleri rüyalardandır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Su Damlaması Görmek Benzeri Rüyalar