Rüyada Siyah Beyaz Görmek

Rüyada Siyah Beyaz Görmek

Rüyada siyah beyaz görmek, olaylara çok sert şekilde bakıldığına ve sürekli bir tarafta olmak zorunluluğu hissedildiğine, bu durumun iş hayatını da olumsuz etkilediğine alamet eder. Kişinin esneklik gösteremediği konular olduğuna ve özellikle aile hayatında hoşgörüden yoksun davranışları ile çocukları ve eşiyle arasındaki iletişime zarar verdiğini bildiren rüya, rüya sahibinin sürekli belli kalıplar dahilinde yaşadığına, sürprizlerden hoşlanmadığı gibi, tekdüze yaşamından son derece memnun olduğuna yorumlanır. Maceradan uzak, tüm risklerin bertaraf edildiği yaşamın kişiyi mutlu edeceğini, en ufak bir sorunda tüm psikolojik dengelerin bozulacağını bildirir. İnsanları kategorize etmek, sosyal ortamlardan hoşlanmamak demek olduğu gibi, kişinin bu özellikleri yüzünden hayatını yalnız geçireceğini, etrafında çok az insan olacağı gibi, gerçek dostlara da sahip olamayacağını tabir eder.

Rüyada Siyah Beyaz Elbise Görmek

Hayatın acısıyla, tatlısıyla yaşandığını bildiren rüya, hem iyi, hem de kötü gelişmelerin söz konusu olacağı gelecekte, kişinin her zaman sağduyulu şekilde davranması gerektiğini ifade eder. Hayatı maddi yönden güvence altına almak, birinin himayesine girmek, resmi dairede çalışmak anlamına gelir. Evlatlarına iyi bir gelecek sunmanın, akademik çalışmalar yapmanın, kitap yazmanın da delaletidir. Yapılan işte her zaman öncü olmak, liderlik koltuğunda uzun yıllar kalarak başarısını herkese kanıtlamak manasına da gelir.

Rüyada Siyah Beyaz Ayakkabı Görmek

İş nedeniyle yurt dışına yolculuk yapmak ve sürekli sevdiklerine hasret kalmak demektir. İyi bir istikbal için pek çok zorluğa göğüs gerecek olan rüya sahibinin sürprizlerle dolu bir hayat yaşayacağını, maceralı, romantik bir ilişki sürdüreceğini, maddi rahatlığın yanı sıra psikolojik olarak da iyi hissedileceğini tabir eder.

Rüyada Siyah Beyaz Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı taraflı bir bakış açısının ifadesidir. Bu rüyayı gören kimseler başlarına gelen olayları ya iyi ya da kötü olarak değerlendirirler ve nesnelliklerini yitirmiş olduklarından istedikleri sonucu almakta zorluk çekerler.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Siyah Beyaz Görmek Benzeri Rüyalar