Rüyada Silahlı Adam Görmek

Rüyada Silahlı Adam Görmek

Rüyada silahlı adam görmek, kişiye hayat görüşü, deneyimleri ve iş tecrübeleri ile fayda sağlayacak, ilime önem veren bir erkeğe yorumlanır. Yeni tanışılacak biriyle ortak iş yapmaya, yolculuklarla elde edilecek kısmetlere de alamet eden rüya, bekar kimseler için beklemedikleri bir anda hayatlarına girecek güzel ahlaklı birine de tabir edilir. Rüya sahibinin önünde engel teşkil eden bir kimseden kurtulacağına ve bundan sonra kariyerine çok daha hızlı şekilde devam edeceğine yorumlanır. Marazlı bir duruma veya bir mal paylaşımı yüzünden kavga etmeye de alamet eden rüya, alınacak kötü bir haberin kişiyi yaşamında bazı değişiklikler yapmaya yönelteceğine de işaret eder. Tanıdık bir adamı silahlı şekilde görmek, o kimseden gelecek hayırlı bir habere, tanınmayan silahlı adam görmek ise belirsiz bir geleceğe yatırım yapılacağına delalet eder.

Rüyada Silahlı Adam Görüp Kaçmak

Alınan sorumlulukları yerine getirmek konusunda güçlük çeken rüya sahibinin yeteneklerini ve bilgisini istediği gibi kullanamadığına, bu nedenle yapacağı bir iş değişikliğine alamet ettiği gibi, ikinci bir üniversite yaşamına da yorumlanır. Evli kimselerin etraflarındaki laftan, sözden kurtulmak için şehir veya semt değişikliğine gideceklerini, tanıdıkları insanlardan bir müddet ayrı kalarak kafa dinleyeceklerini de bildirir. Kişiye huzursuzluk veren, aklını bulandıran bir arkadaşın varlığına işaret eder.

Rüyada Silahlı Adam Tarafından Vurulmak

Silahla kendisini vuran kişinin gerçek hayatta yaşayacağı büyük bir sıkıntıya şahitlik etmek, bu kimsenin günah işlediğini görmek ve onu uyarmak anlamındadır. Silahla vurulan kişi ölmediyse kendisini tedirgin edecek olaylara karışacağına, vurularak öldüğünü görmek ise bir sıkıntıyı çözerek yepyeni bir başlangıç yapmaya alamettir.

Rüyada Silahlı Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bir korkusuna işaret eden rüya, tedirginliklerin, şüphelerin kişinin içini kemirdiğini, psikolojik olarak kendisini gergin ve huzursuz hissettiğini ifade eder. Silahlı adam sembolik olarak ortaya çıkmasından rahatsızlık duyulan bir sırrın varlığını da gösterir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Silahlı Adam Görmek Benzeri Rüyalar