Rüyada Beyaz Sabun Görmek

Rüyada Beyaz Sabun Görmek

Rüyada beyaz sabun görmek, kendini temize çıkarmak, düze çıkmak ve rahatlamak manasındadır. İftiraya uğrayan, hakkında yalan yanlış haberler dolaşan insanların nihayet haklılıklarını ortaya çıkarabilecekleri, kendilerini ispat edebilecekleri bir şans elde edeceklerini, yakın dostlarının ve ailelerinin de desteğiyle bu zor günlerden kurtulacaklarını müjdeler. Beyaz sabun hakkıyla yapılan işlerden güzel, hayırlı kazançlar elde etmek, geçmişten gelen borçların kapatılması ve eski hesapların da nihayete ermesi anlamındadır. Kalıp halinde beyaz sabun görmek kızını evlendirmek, bekarlar için de görücü gelmesi demektir. Beyaz sabun köpüğü görmek ise elde edilen kazancın kısa sürede uçup gitmesi yüzünden bir türlü para birikimi yapılamayacağını, giderlerin artacağını ifade eder.

Rüyada Beyaz Sabunla El Yıkamak

Bir işten kazançlı çıkmak, önemli kararlar almak ve iş konusunda değerli gelişmeler kaydetmek manasına gelir. Duygusal hayattaki gelgitlerin, karmaşaların ve tedirginliklerin sonuna gelineceğini bildiren rüya, moral bozukluğundan kurtulmak, maddi rahatlığa kavuşmak anlamındadır. Kötülüklerden korunan rüya sahibinin üstündeki nazardan da kurtulacağını, uğursuzlukların, kötü sözlerin ortadan kalkacağını, kişinin arkasından konuşan kişilerin de yaptıklarından utanacaklarını tabir eder.

Rüyada Beyaz Sabun Almak

Bir müddet düşünerek hayatındaki sorunları düzenlemek, daha sakin bir hayat sürmek için kararlar alınacağını bildirir. Evlilik niyetine, düğün hazırlıklarına, kişiye yük olan, geçmişten gelen problemlerden kurtulmaya yorumlanır. Yaşanmış maddi kayıpların telafi edileceği güzel günlerin geleceğine, kişisel kavgaların son bulacağına, iş güç sahibi olmaya ve alınan yolun sonunda kişiyi bekleyen güzel, müjdeli haberlere tabir edilir.

Rüyada Beyaz Sabun Görmenin Psikolojik Yorumu

Sorunları kişiselleştirmek nedeniyle yaşanan bazı sorunların sembolüdür. Beyaz sabun, insanların karşı cinse karşı doğal davranmakta zorluk çektiklerine, kendilerini istedikleri gibi ifade edemedikleri için de sürekli yanlış anlaşılmalar yaşadıklarına, duygusal hayatlarının düzensiz gittiğine yorumlanır. Üzerindeki sorumluluklardan kaçmak, hayatı daha tasasız yaşamak arzusunda olmak ve eğlenceye düşkünlüğün de simgesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Beyaz Sabun Görmek Benzeri Rüyalar