Rüyada Arkadaşı Görmek

Rüyada Arkadaşı Görmek

Rüyada arkadaşı görmek, genel açıdan sıkıntısız aylar geçirmek, her açıdan keyifli olmak demektir. Sevilen bir arkadaşı görmek alınacak iyi haberlerle ağız tadının yerine geleceğini, yolda bir arkadaşı görmek hasret gidermeyi işaret eder. Bir arkadaşı ölmüş görmek ise o kimseden iyilik görmeye, kişinin müjdeli haberlerini almaya ve önemli gelişmelerden haberdar olmaya yorumlanır. Gerçek hayatta ölmüş bir arkadaşı görmek ise kendisine iyilikte bulunmuş bir insana vefa borcunun ödeneceğini bildirir. Arkadaşı ağlarken görmek, o kimsenin mutluluk dolu hayatına şahitlik etmek, sevincine ortak olmak, arkadaşı gülerken görmek ise beraberce çıkılacak bir yolculuğun müjdecisidir. Kişi sevmediği bir arkadaşı rüyasında görürse o kimseyle arasında tartışma yaşanır ve istenmeyen bir duruma düşülür.

Rüyada Arkadaşı Evlenirken Görmek

İş hayatında ani gelişen olaylar sonucunda kişinin yer değiştireceğini, terfi edeceğini veya tayin olacağını bildirir. Hayatın uzun, sağlıklı, neşe dolu geçeceğini bildirirken, doru seçimler yapılacağını, her koşulda kendisine destek olan insanlar bulacak olan rüya sahibinin dertlerinin de kısa süreceğini haber verir. Sorunları kontrol altına almak, sakinleşmek ve yeniden huzura kavuşmak manasındadır.

Rüyada Kız Arkadaşı Görmek

Güzel duyguların hüküm sürdüğü günlere, iyi ilişkilere, evliliklerde karşılıklı anlaşmaya ve saygıya yorumlanır. Kız arkadaşını rüyasında gören onunla evlenir. Evli kişi için de kız evladı olmasına delalettir. Eşten hayır görmek, ev içinde huzursuzluklardan arınmak ve gelecek planları yapmak, hayırlı insanlarla tanışmak anlamına gelen rüya, keyif dolu sohbetlere, tatil amaçlı çıkılacak güzel yolculuklara ve eğlenceli ortamlara da tabir edilir.

Rüyada Arkadaşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin arkadaş çevresini önemsediğine ve özellikle yakın arkadaşları ile yoğun paylaşımlarda bulunduğuna, hayatının her alanında onlarla olmak istediğine yorumlanır. Sosyal çevresi geniş, insanlarla iletişim kurarken keyif alan insanların gün içinde yoğun bir hayata sahip olduklarını da ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Arkadaşı Görmek Benzeri Rüyalar