Rüyada Ağaç Kökü Görmek

Rüyada Ağaç Kökü Görmek

Rüyada ağaç kökü görmek, evlenip barklanmaya, kendine ait iş kurmaya, düzensiz bir hayattan daha programlı bir yaşama geçmeye işaret eder. Yeni atılımların ve heyecan verici gelişmelerin kişiyi moral açısından da olumlu etkileyeceğini işaret eden rüya, aile üyelerinin birbirlerine olan sevgilerinin, saygılarının ve bağlılıklarının daha da artacağı bir dönemi ifade eder. Ağaç kökü toprağın içindeyse kişi hiçbir zaman yalnız kalmaz ve hayatının her anında aile desteğini görür. Ağaç kökleri dışardaysa, aile, akraba çevresi dışında çok iyi arkadaşlara sahip olacağını, girdiği işlerde sevilen ve saygı duyulan biri olacağını, toplumda önemli kişiler arasında yer alacağını ifade eder. Sanatla uğraşmaya, ölmeden evvel pek çok eser bırakmaya ve ismini sonsuza dek yaşatmaya da yorumlanan rüya, birden fazla çocuk sahibi olmanın da alametidir.

Rüyada Kurumuş Ağaç Kökü Görmek

Yalnız kalmanın, umudu kaybetmenin, çıkmazlardan kurtulamayan rüya sahibinin psikolojik olarak da olumsuz etkilendiğinin işaretidir. Kurumuş ağaç kökü aile üyelerinin dağıldığını, birbirleri ile iletişimi kestiğini ifade ederken, kalp kırıklıklarını, dayanışmanın kaybolduğunu da bildirir. Rüya sahibi hayatla yapayalnız mücadele edecek ancak yine de yolundan sapmayacaktır. Manevi anlamda çekilen sıkıntılara tabir edilen rüya, evlenmemek, çocuk sahibi olamamak manasına da gelir.

Rüyada Kurtlanmış Ağaç Kökü Görmek

Aile içine karışan hain, yalancı ve düzenbaz insanların ifadesidir. Kişinin akrabalarıyla arasını açan bu insanlar yüzünden yaşanacak olumsuzlukları, sudan bahanelerle çıkacak kavgaları ve herkesin birbirine sırt döneceğini ifade eder. Dedikodular yüzünden yıkılacak yuvaları ve yanlış insanlarla görüşmenin bedelinin ağır olacağını bildirir.

Rüyada Ağaç Kökü Görmenin Psikolojik Yorumu

Ağaç kökü sembolik olarak kişinin düzen kurma ihtiyacını, çocuk sahibi olmak, soyunu devam ettirmek arzusunu işaret eder. Kendini yalnız hissetmekten, hayatını tek başına geçirmekten korkan ve bu yüzden her daim kalabalık topluluklarda bulunmak, insanlarla görüşmek isteyen rüya sahibinin kaygılarını dile getirir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Ağaç Kökü Görmek Benzeri Rüyalar