Rüyada Siyah Kıyafet Görmek

Rüyada Siyah Kıyafet Görmek

Rüyada siyah kıyafet görmek, genel anlamda kişinin canını sıkan durumların varlığını bildirir. Geçmişten kalan bazı sorunların bugün hala geçerliliğini koruduğuna, bir türlü çözülemeyen problemlerin kişinin ruhuna ağırlık verdiğine alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde fitneye düşkün, kalbi fesatla dolu insanların olduğuna ve dikkat etmek gerektiğine karşı öğüt olarak da ele alınmalıdır. Üzerinde yeteri kadar düşünülmeden atılan adımların yakın gelecekte kişinin karşısına olumsuz şekilde çıkacağına, adaletsizlikle karşılaşmaya, istemeden de olsa birine haksızlık etmeye de yorumlanır. Müspet sonuçların alınacağı bir işe karışan insanlar nedeniyle istenilen sonucun alınmasının uzayacağını, bu sürecin kişi için stres ve gerginliğe neden olacağına da tabir edilir. Engellerle karşılaşmak, hedeflere ulaşmakta zorlanmak, bedensel açıdan yorgunluk içinde kalmak manasındadır.

Rüyada Siyah Kıyafet Giymek

Elbisenin modeline, giyen kişinin yaşına ve cinsiyetine göre farklı şekillerde yorumlanması gerekir. Genç bir bayanın, uzun, siyah bir kıyafet giymesi sevdiği insanla arasına girecek mesafeye, soğukluğa ya da gönül kırgınlığına yorumlanır. Yaşlı bir bayanın siyah kıyafet giymesi ise eşi ya da yakın akrabalarından birinin kaybı nedeniyle yas tutacağına, evli bir kadının siyah kıyafet giymesi ise eşiyle yaşayacağı fikir ayrılığına delalettir. Erkekler için itibar kazanmaya, güç elde etmeye, kendini ispatlamaya ve işte mevki sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Siyah Kıyafet Almak

Kendisine yapılan onca uyarıya rağmen bir türlü inadından vazgeçmeyen kişilerin atacakları adımlarda hataya düşeceklerini, gaflet uykusunda olduklarını ve kendilerini sorgulayarak, imanlarına sarılarak bu durumdan kurtulmaları gerektiğine işarettir. Para konularında tutumlu olamayan ve harcamalarını kontrol edemeyen rüya sahibinin ailesine karşı zor duruma kalacağına da tabir edilir.

Rüyada Siyah Kıyafet Görmenin Psikolojik Yorumu

Karamsar düşüncelerin kişide hakim olduğuna, aklının karıştığına ve kendisine yön çizmekte zorlandığına dair bilgi verir. Uzun süren bir kederin, kaybın ya da yasın tabiri de olan rüya, şartları nesnel değerlendiremiyor olmanın da ifadesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Siyah Kıyafet Görmek Benzeri Rüyalar