Rüyada Savaşa Gitmek

Rüyada Savaşa Gitmek

Rüyada savaşa gitmek, mevcut risklerin farkına varacak olan rüya sahibinin, elindeki imkanları doğru analiz ederek, rakipleri ve düşmanlarına karşı, en sağlıklı stratejiyi belirleyecek olduğuna alamettir. Gözü kara, dediğini yapan, sözünün eri bir kimseyle nişanlanmak, bekar erkekler için karşılarına çıkacak çok güçlü bir kadın profiline yorumlanır. Rüya sahibinin eşinden çekineceğine, onu kırmamak için zaman zaman her sıkıntıyı içine atmak zorunda kaldığına da alamet eder. Savaşa gittiğini gören kimselerin ailelerinde, mal varlıkları ve akrabalarla miras işleriyle alakalı konuşmaların, tartışmaların yaşanacağını, bu sürecin kişi için beklenmedik mücadelelerle geçeceğini, her olumsuzluğa karşı hazırlıklı olmak gerektiğini tabir eder. Mallarına, parasına ve sürdüğü hayata göz diken düşmanların olduğunu bildiren rüya, kişiye sevecen ve iyi niyetli görünen, ancak çok farklı amaçları olan kişilere karşı hazırlıklı olması gerektiğini de bildirir.

Rüyada Savaşa Gitmek Ve Vurulmak

İş konusunda yeterli önlem alınmış olsa da, hesaplanmayan bazı detaylar nedeniyle bir miktar para kaybı yaşanacağına alamettir. Kişinin geleceğe yönelik çok büyük hayallere kapılmasının, mali durumunu düşünmeden ortaya koymasının bazı sorunlara neden olacağına tabir edilir. Kan görülürse şayet, duyulacak sözlerle moral bozukluğu yaşanacağını bildirir. Bacağından yaralanmak sevilen bir dostun kaybına veya o kimseyle küskünlük yaşamaya da yorumlanır.

Rüyada Savaşa Gidip Öldüğünü Görmek

Tükenmişlik, bıkkınlık, hayal kırıklığı ve üzüntüye neden olan pek çok olumsuz gelişmenin, sorunun ortadan kalkacağı güzel bir döneme başlanacağını ifade eden rüya, kişinin eski gücüne ve neşesine yakın zamanda kavuşacağının müjdesini de verir. Vurularak öldüğünü görmek ise, durgunluk döneminden sonra kişinin elde edeceği başarıların dost, düşman herkesi hayrete düşüreceğini haber verir.

Rüyada Savaşa Gitmenin Psikolojik Yorumu

Bazı detayları sürekli düşünmek suretiyle büyütmek ve sorun haline getirmek anlamına gelen rüya, kişinin çok yoğun bir zihinsel faaliyet içinde olduğuna, karamsarlık eğilimi kadar, kindar bir kişilik sergilediğini de bildirir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Savaşa Gitmek Benzeri Rüyalar