Rüyada Çilekli Pasta Görmek

Rüyada Çilekli Pasta Görmek

Rüyada çilekli pasta görmek, afiyette olunduğunu bildirirken, alınacak iyi, müjdeli haberlerle bir anda ev içinde coşku dolu, mutlu anlar yaşanacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine yorumlanır. Kadınlar için eşlerinden görecekleri sevgiye, çalışma hayatlarında sorunsuzluğa ve evlatlarından memnun kalmaya alamet eder. Gençler için yeni iş fırsatlarıyla birlikte sık sık seyahat etmeye neden olacak işlerde çalışacaklarına, heyecan verici gelişmelerin kişinin ruhsal gelişimini de olumlu yönde etkileyeceğine tabir edilir. Sürpriz bir evlilik teklifi ile kısa vadede yapılacak düğün hazırlıklarını da işaret eden rüya, mutlu günlerin kapıda olduğunu, ilerleyen günlerde kişinin beklediği iyi haberleri alıp, eskisinden daha da mutlu yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Çilekli Pasta Yemek

Rızkın artışı ve alım gücünün de eskisinden çok fazla olması demek olan rüya, zenginleşmenin, sahip olunan malların aniden değer kazanmasının, maaş zammının ve parasal her türlü konuda rahata ermenin, ferahlamanın işaretidir. Çilekli pasta yiyenin kızı olur. Yetişkin kızı varsa da evlenir ya da nişanlanır. Evlilikte uyum içinde olmaya, karşılıklı hoşgörünün yükseleceğine, her türlü sorunu manevi güçle ve zinde bir akılla halletmeye, yarınlara daha umut dolu bakmaya yorumlanır.

Rüyada Çilekli Pasta Yapmak

Çilekli pasta yapmak yerleşik bir düzene geçmek manasına gelir ve genellikle bekar kimseler için artık evlilik düşünmeye başlayacaklarını, beraberliklerini nikah masasına taşıyacaklarını, daha olgun, bilinçli ve sorumluluk sahibi şekilde yaşayacaklarını alamet eder.

Rüyada Çilekli Pasta Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayalperest ve uçarı bir kişiliğin ifadesi olan rüya, kişinin romantizme verdiği öneme de vurgu yapar. Aşka inanan, beraberliklerinde fazlasıyla duygusal davranan, hümanist kişilerin çevrelerine karşı sonsuz bir güven ve iyi niyet içinde hareket ettiklerine, kişisel olarak mutlu, huzurlu biri oldukları kadar, pozitif enerjileri ile herkesi kendilerine hayran bıraktıklarına da tabir edilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Çilekli Pasta Görmek Benzeri Rüyalar