Rüyada Çay Yapmak

Rüyada Çay Yapmak

Rüyada çay yapmak, çok çalışarak iş yerinde herkesin gözüne girmek, ailesini iyi geçindirmek, isteklerini karşılayabilmek için fedakarlıkta bulunmak anlamına gelir. Güzel haberlerin alınacağını bildiren rüya, olgunlaşma dönemine girildiğini ve kişinin eskisi gibi küçük şeyleri kafasına takmadan yaşayacağını, sevdiği işi yaparak manevi olarak da huzurlu olacağını ifade eder. Başarı dolu hamleler atılacağını ve gelir kaynaklarının artacağını, kazancın bereketli olmasıyla beraber küçük de olsa bir ev alınacağını haber verir. Mal artışı demek olan rüya, bekarlar için zengin bir kısmetin karşılarına çıkacağını, akılda yokken aniden evlenme kararı alınacağını da bildirir. Çay yapmak, aklındaki girişimi yaşama geçirmek için rüya sahibinin pek çok araştırma yapacağını, kendisinden gizlenen bir durumu haber alarak önemli bir konuşma yapacağını işaret eder.

Rüyada Çay Demlemek

Çay yapmakla benzer şekilde yorumlanan rüya, taze çay yaprakları ile hazırlandığı görülürse, bazı olayların yüzeysel şekilde değerlendirilmesinin kişinin kazancını azalttığına ve detaylı çalışmalar yapmanın gerekliliğine alamettir. Demlenen çay çok koyu ise zevk için harcanacak yüksek miktarda paralara ve elden çıkarılacak bir ev ya da arsaya, çok açık renkli bir çay demlemek ise kişinin kazancından çalan biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Çay İçmek

Ağız tadının tamamen yerine geleceği, hayatın çilesini çektikten sonra sefasını sürmeye başlamanın ifadesidir. Açık çay içen kişinin sağlığı yerinde olur ve borçlarını ödediği gibi, hayatını sorunsuz idame ettirecek kadar para kazanır. Demli çay içmek ise hırs ve çalışmayla elde edilecek bir başarının, disiplinli olmanın, başkalarının nazarında saygın biri olmanın tabiridir. Bekar kimseler için geleneksel bir evlilik yapacaklarına da delalet eden rüya, kalabalık bir aile yaşantısına sahip olmanın işaretini de verir.

Rüyada Çay Yapmanın Psikolojik Yorumu

Geleneklerine bağlılığı simgeleyen rüyalardan biri olduğu gibi, her işi hakkıyla yapmak istemenin, yüzeysellikten uzak durmanın ve detaycı bir bakış açısının tabiridir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Çay Yapmak Benzeri Rüyalar