Rüyada Beyaz Aslan Görmek

Rüyada Beyaz Aslan Görmek

Rüyada beyaz aslan görmek, temiz rızk sahibi olmak, güç ve itibar kazanmak demek olduğu gibi, kişinin karşısına çıkacak büyük kısmetlerin, baht açıklığının da müjdecisidir. Beyaz aslan gören kişi işinde muvaffak olur ve güçlüklerden çok kolay sıyrılır. Aklın egemen olduğu bir hayatın kazandıracaklarının özelikle ekonomik manada kişiye statü atlatacağını bildiren rüya, her türlü mertebenin, makamın kişiye başarı sağlayacağını, zirveye yerleşecek olan rüya sahibinin iş alanında herkesin imreneceği biri haline geleceğini, ekonomik vaziyetin düzeleceğini ve asla cefa çekilmeyeceğini bildirir. Kişinin rakiplerinin üstesinden geleceğini, düşmanlarının huzurunu kaçıracağını, her fırsatta mutlak güç sahibi olunacağını bildirir. Her alanda isteklerin elde edilmesi, kendini ispat etmek anlamında olan rüya, rüyaların, hedeflerin gerçekleşeceğini, mutlu bir yuvanın, sağlıklı çocukların varlığını da alamet eder.

Rüyada Beyaz Aslan Öldürmek

Aslan öldürmek bazı yorumculara göre düşmanlara galip gelmek demektir ancak, beyaz aslan kişinin kendi gücünü eksiltecek kararlar almasına, kendisine zararı olmayan kimselere savaş açacağını ifade eder. Başarılarla dolu bir geçmişe sahip olan kimselerin, alacakları yanlış kararlar ve atacakları hatalı adımlar yüzünden itibarlarını zedeleyeceklerini, var olan hayat standardının daha da altına düşerek kendini mutsuz etmenin ifadesidir. Deyim yerindeyse bindiği dalı kesecek olan rüya sahibinin büyük bir üzüntü yaşayacağı manasına gelir.

Rüyada Beyaz Aslan Saldırması

Bir dostun düşman olacağına yorumlanır ve bugüne değin iyi ilişkiler içinde olunan kişilerin bir anda düşman kesileceklerine, kişiden menfaati olan arkadaşlara tabir edilir Aile ve akraba çevresinde kişiye karşı işbirliği yapılacağını, ortaklıklara hile karışacağını, maddi kayıpları da ifade eder.

Rüyada Beyaz Aslan Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendi gücüne değer veren ve baskın bir kişiliğe sahip olan rüya sahibinin çevresindeki kimselere de motivasyon sağladığını, zaman zaman egosuna yenik düştüğünü ifade eder. Beyaz aslan kimseye minnet etmek istemeyen, aşırı gururlu ve yolundan dönmeyen, inatçı bir karakterin de sembolüdür.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Beyaz Aslan Görmek Benzeri Rüyalar