Rüyada Mezarlığa Gitmek

Rüyada Mezarlığa Gitmek

Rüyada mezarlığa gitmek, rüya sahibinin, isteyerek ya da istemeyerek işlediği günahlardan kurtulmak için çaba gösterdiğine, insanlara sürekli yardım ettiğine, muhtaç insanlara para, aç insanlara yemek verdiğine, yolda kalmışları evine gönderdiğine, namaz kıldığına, fazla fazla zekat verdiğine, düşeni kaldırdığına, çıplağı giydirdiğine ve çile çekenin çilesini bölüştüğüne delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok sevdiği kişiler arasında yaptığı iyilikler, yardımseverliği, dürüstlüğü ve iş hayatında imza attığı başarılar ile çok hayırlı bir kişi olarak anılacağına yorulur.

Rüyada Mezar Görüp Mezarlığa Gitmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında işlediği günahlardan ötürü çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, vicdani olarak çok rahatsız olduğuna, uyuyamadığına, uyuduğu anda uykularından kabuslarla kalktığına ve bu durumu düzeltmek için elinden gelen her şeyi yapacağına ve hiçbir engel tanımayacağına işaret eder.

Rüyada Gece Mezarlığa Gitmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan ötürü yeni bir şehre taşınarak yeni bir işe gireceğine, yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine ve yeni taşındığı yerdeki komşuları ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurarak çok mutlu olacağına ve tam anlamıyla rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Gelinlikle Mezarlığa Gitmek

Rüyayı gören kişinin, işlediği hataları ve günahları telafi ettikten sonra iş hayatında çok güzel ve bol kazançlı gelişmelere imza atacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştireceğine ve ömrü boyunca rahatlık içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Mezarlığa Doğru Gitmek

İş hayatında ve aile hayatında işlediği günahları temizlemek isteyen rüya sahibinin, bu yolda çok büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinden feragat edeceğine ve en sonunda işlediği günahlarla ilgili olarak bir aşama kaydedeceğine yorulur.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Mezarlığa Gitmek Benzeri Rüyalar