Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada yıkılmış ev görmek, kalp kırıklığına, sevilen, değer verilen bir insanla yapılan tartışma sonrası yaşanacak hayal kırıklığına, gam içinde olmaya ve gözyaşı dökmeye yorumlanır. Aile üyelerinden birinin vefatından sonra kişinin yaşama hevesinin azaldığına, hayatını toparlamak ve geleceğini şekillendirmek konusunda isteksizlik yaşadığına da yorumlanan rüya, haneye gelen üzücü bir haberi de temsil eder. Genel olarak olumsuz yorumlara neden olan rüya, aile değerlerinin sarsıldığı, aile üyeleri arasındaki sevginin, saygının yerine tartışmalı durumların geçtiğini, kişinin manevi huzurunun da bozulacağını bildirir. Çaresiz durumda kalmak, sorunları çözmekte yetersiz kalındığı için kendini suçlamak anlamına da gelir. Kişi kendi evini yıkılmış halde görürse evliliği sona erer veya eşiyle ayrı kalır. Başka birinin yıkılmış evini görmek ise, yakın çevreden alınacak üzücü haberlerle kederlenmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yıkılmış Ev Onarmak

Yaşadığı şanssızlıklar ve kısmetsizliklerden sonra kişinin yeni kararlar alarak hayatına devam edeceğini, hayatındaki olumsuzlukları gidermek için sorunları tek tek çözmeye çalışacağını, hane içindeki düzenin, huzurlu günlerin yeniden canlanması için üstün gayret göstereceğini bildirir. Çocukların ve eşin isteklerine daha fazla kulak vermek, yapılan hatalardan kısa zamanda dönmek ve yapıcı bir karakter sergileyerek zorluklarla daha kolay baş edileceğini de bildirir.

Rüyada Yıkılmış Ev Altında Kalmak

Yıkılmış bir evin altında kalıp yaralandığını gören kimseler ömür boyu içlerinde taşıyacakları acıyla yaşarlar. Kişiyi derinden sarsacak önemli bir olayın yaşanacağını, ailenin dağılacağını da bildiren rüya, aynı zamanda kötü günlerin sonunda açılacak güzel kapıların da habercisidir. Başa gelen her türlü kötü olayın sonunda yüzü tekrar gülecek olan rüya sahibinin her derdinde Allah’a sığınacağını, asla isyan etmeyeceğini ve tevekkül sahibi olacağını delalet eder.

Rüyada Yıkılmış Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Ailesi dağılmış kişilerin, boşanmış anne-babaların çocuklarının, yerleşik düzene geçemeyen insanların gördükleri rüyalardan biridir. Kişinin güven duygusunun zedelendiği, aile ortamına hasret kaldığı da anlaşılabilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek Benzeri Rüyalar