Rüyada Yeşil Pantolon Görmek

Rüyada Yeşil Pantolon Görmek

Rüyada yeşil pantolon görmek, kişinin karakter özellikleriyle göze gireceğine, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına yorumlanır. Adaletli olmaya özen gösteren rüya sahibinin dengeli davranışları sayesinde, ev içinde de huzurlu olacağını, iş konusunda da sıkıntı çekmeden yoluna devam edeceğini bildirir. Problemleri olan, para sıkıntısı çeken kimseler için çok kısa bir sürede çözüm bulacaklarını ve hayatlarının bundan sonraki dönemlerinde, daha büyük sorunlar olmadan, gayet sakin, huşu içinde olacaklarını, aile hayatındaki emellerinin de gerçek olacağını haber verir. Gösterilen her türlü çabanın karşılığını alacak olan kişinin, amaçlarına kolay şekilde ulaşacağını, düşmanlık besleyenlerin pişman olacağını, iman kuvveti sayesinde her zorluğun üstesinden geleceğini delalet eder.

Rüyada Yeşil Pantolon Giymek

Doğru kararlar almak, risklerden uzak, ayağı yere sağlam basan girişimler sayesinde ticaret yaşamında ilerlemek ve yükselmek demektir. Kişi hastaysa yavaş yavaş kendisine geleceğine, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine işarettir. Vicdanıyla hareket eden kişinin, sadece kendisini değil, yardıma muhtaç olanları da düşünerek hareket ettiğini, yardım ettikçe rızkının ve kısmetlerinin artacağını, iyiliklerinin karşılığını göreceği gibi, sevap işledikçe parasının bereketinin de çoğalacağını tabir eder.

Rüyada Yeşil Pantolon Satmak

Mesleki olarak eğitim camiasında görev almak, akademisyenlik yapmak ya da insanların yaşamlarını yönlendirmelerine yardımcı olacak mevkilerde bulunmak manasındadır. Sıkıntılı maddi durumu olanlar için, ellerine geçecek yüklü paraların, ailede satışa çıkarılan bir arsa veya evden elde edilecek gelirle borçlardan kurtulmanın da müjdesini verir.

Rüyada Yeşil Pantolon Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı sıkıntı içinde olan kişilerin kendilerini rahatlatmak adına pozitif düşünmeye çalıştıklarını, iyimserlikleri sayesinde depresyon yaşamadan kötü günleri atlattıklarına ve güçlü bir karaktere sahip olduklarına yorumlanır. İnanç açısından hassas olunduğuna ve genellikle tevekkül içinde yaşandığına da tabir edilir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Yeşil Pantolon Görmek Benzeri Rüyalar