Rüyada Sebze Toplamak

Rüyada Sebze Toplamak

Rüyada sebze toplamak, bugüne kadarki çalışmaların karşılığını almaya başlayacak olan rüya sahibinin hayatındaki olumlu gelişmeler sonrasında projelerine daha da sıkı şekilde bağlanacağına, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine yorumlanır. Yetenekli, çalışkan ve disiplinli kişiler için çalıştıkları yerden alacakları önemli övgülere de alamettir. Başarının sembolü olan rüya yakın zamanda ele geçecek olan hak edilmiş kazançların daha da artacağına, beklenmedik paralar sayesinde kişinin yaşantısını bit üst seviyeye taşımasının kolaylaşacağına da tabir edilir. Sebze topladığını gören kişilerin aileleri kalabalık olur ve dayanışma içinde bir yaşam sürdürüleceğine alamet eder.

Rüyada Kendi Bahçesinden Sebze Toplamak

Kendi evinin bahçesinden sebze toplayan kişi kendine ait bir işyeri açar veya ani bir kararla ticarete atılarak başarılı olur. Aileden gelen küçük ama değerli bir maddi desteğin işareti olan rüya, evli kimselerin eşlerinin teşviki ile daha iyi işlere imza atacaklarına da alamettir. Rızkını artırmak için farklı iş kollarına atılan rüya sahibinin bundan sonraki hayatında var olan işini bırakıp, kendi işinin başına geçeceğinin ve parasını her geçen gün artıracağının da delaletidir.

Rüyada Ham Sebze Toplamak

Henüz olgunlaşmamış ham sebze topladığını görmek acele tavırlar nedeni ile başarı elde edilebilecek bir işi eline yüzüne bulaştırmak anlamına gelir. Doğru karar vermekte güçlük çeken kişinin, evlenmek konusunda da acele karar vereceğine yorumlanan rüya, sonu kötü biten evliliklere veya kavgalarla biten nişan sürecine alamettir. Duygusal açıdan yanlış adımlar atmaya, kişiyi tehlikeli durumlara sokacak ortamlarda bulunmaya da işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Sebze Toplamanın Psikolojik Yorumu

Birden fazla ilgi alanına sahip olan ve aynı zamanda pek çok yeteneği olan kişilerin kazanma konusunda aşırı hırslı davrandıklarını sembolize eder. Kimi zaman kişinin hırsı yüzünden zor durumlara düştüğünü ve kişiliği konusunda insanların yanlış düşüncelere kapılmalarına yol açmak anlamına da gelir. Bu rüyayı gören kişiler tek bir işe konsantre olmakta zorluk çekerler.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Sebze Toplamak Benzeri Rüyalar