Rüyada Mavi Tişört Görmek

Rüyada Mavi Tişört Görmek

Rüyada mavi tişört görmek, esenlik dolu, müjdeli haberler almak demektir ve kişinin bekarsa muradına ereceğine yorumlanır. İş yaşantısı için beklentileri olanların çok daha iyi yerlere geleceğini bildiren rüya, özellikle resmi makamlarda çalışma olanağı bulunacağına, bir meslek sahibi olmaya, makamını kötüye kullanmayan ve her çalışanın hakkını savunan iyi bir yönetici olmaya alamettir. Muktedir olmak, gücünü maneviyatından almak manasına da gelir. Duygusal ilişkilerde tatmin olmak, hem seven, hem de sevilen biri olarak her duygusunu tatmin etmek, evliliğinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan huzurlu bir aileye sahip olmak şeklinde tabir edilir. Mavi tişört hayallerin peşinden gitmek, umudunu yitirmemek ve cesur olmak anlamındadır.

Rüyada Mavi Tişört Ütülemek

Bazı olumsuzluklar nedeniyle askıya alınan hedeflerin yeniden belireceğine, kişinin bir süre umutsuzluk duyduğu meseleler hakkında yaşanan olumlu gelişmelerle umudunu tazeleyeceğinin ifadesidir. Engelleri kaldırmak için iş alanında güçlü kimselerle anlaşmalar yapılacağını, aşılamaz sorunlarla karşılaşmadan amaçlara kolayca ulaşılacağını delalet eder. Geleceği tahmin ederek hareket eden rüya sahibinin çok kârlı anlaşmalar yapacağını, bu sayede mevcut mali durumunu daha da iyi hale getireceğini işaret eder.

Rüyada Mavi Tişört Giymek

Genç kimseler için girecekleri iyi bir işe alamettir. Genellikle devlet sınavları ile girilecek resmi daireleri ve alınacak önemli görevleri simgeleyen rüya, sevdiği insanla kavuşmak, eşiyle her sorunun üstesinden gelmek ve iyi bir ilişkiye sahip olmak demektir. Kişiye verilen bir görevi yerine getirirken çok titiz davranması ve prensipli olması sonucunda amirlerinden övgü alacağını ve kariyer merdivenlerini hayal edilenden de kısa sürede tırmanacağını ifade eder.

Rüyada Mavi Tişört Görmenin Psikolojik Yorumu

Her meseleyi ciddiyetle ele almak ve sorumluluklarını önemsemek, hayata dair gerçekçi bakış açısı sayesinde ilişkilerini de sağlam temeller üzerine kurmak demektir. Kişinin kendinden emin olduğunu, aşırı gururlu bir karaktere sahip olduğunu da bildirir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Mavi Tişört Görmek Benzeri Rüyalar