Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişki Görmek

Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişki Görmek

Rüyada eski eşle cinsel ilişki görmek, kendine ait olmayan bir mala el koymaya çalışmak ve doğru yoldan sapmak manasına gelir. Kişi için helal olmayan rızkın, kazançta sahteciliğe gitmenin de işareti olan rüya bir uyarı olarak da görülmelidir. Anlık isteklerin ve hezeyanların rüya sahibini etkisi altına alabileceğini, günaha yatkın bir hayat sürüleceğini ve özellikle de yakın çevreden olmayan, yeni tanışılan kimselerin etkisi altında kalınacağının tabiridir. Hayra yorulmadığı gibi, aile ilişkilerinde de sorunlar yaşanacağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girip Pişman Olmak

Yol yakınken dönülen bir yanlışın, kişiye hayrı dokunmayacak işlerin, özü ve sözü doğru olmayan arkadaşların delaletidir. Hiçbir getirisi olmayan, aksine kişinin maddi düzenini de bozacak olan son derece hayalperest isteklerin söz konusu olacağı bu dönemde, çocuksu tavırların kişiye sadece zarar vereceğini, kendisini yüceltmek isterken komik duruma düşecek olan kişinin iş yerinde de alay konusu olacağını bildirir. Aile büyükleri tarafından azarlanmak, doğruluktan ayrılmak nedeniyle eşten, dosttan eleştiri almak demek olduğu gibi, evlatlarına kötü örnek olacak bazı alışkanlıkların peşinden gidildiği konusunda da uyarı verir.

Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişkiye Girmek İstemek

Olmayacak işlere kalkışıp kendini rezil etmek, ele güne laf vermek, kişiyi çekemeyen insanların sevineceği olumsuzluklara neden olmak demektir. Kişinin sadece kendisini değil, ailesini de güç duruma düşürecek olaylara neden olacağını, yetişkin gibi davranmak yerine, boş bir inatla yanlışların üstüne gidileceğine, başkasının hakkına göz dikileceğine alamettir. Bekar kimseler için uygunsuz ilişkiler yaşamak, özel hayata özen göstermemek anlamına da gelir.

Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişki Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanmış, bitmiş bir ilişkinin ardından duyulan özlemi ifade eder. Kişinin fiziksel olarak ayrı olsa da, psikolojik olarak kendini hazır hissetmediği bir ayrılık yaşayıp, hala etkisinden kurtulamadığını da belirtir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Eski Eşle Cinsel İlişki Görmek Benzeri Rüyalar