Rüyada Esir Görmek

Rüyada Esir Görmek

Rüyada esir görmek, rüya sahibi için pek iyi sayılmaz ve ruhsal açıdan kişinin büyük bir sıkışmışlık hissedeceğini, halsizlik, isteksizlik gibi şikayetlerin giderek artacağını ifade eder. Yapılan bir hatadan dolayı eli ayağı bağlı hale gelmek, alınan bir yardım yüzünden sevilmeyen birine minnet duymaya, yeni iş girişimlerinin ailesi tarafından onaylanmaması üzerine kişinin düşmanlarıyla işbirliği yapmak zorunda kalacağına delalettir. Sancılı bir dönem içine girileceğine, iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına ve kişinin yüklü bir miktar ödeme yapmak zorunda kalacağına tabir edilir. Psikolojik olarak da kişinin kendisini çıkmazda hissettiğini, bu dönemde çevresine karşı daha soğuk ve mesafeli davranarak, kendi içine kapanacağını delalet eder.

Rüyada Esir Tutulduğunu Görmek

Bilmediği bir yerde esir tutulduğunu görmek, emin olunmadığı halde yapılacak yatırımlardan zararla çıkmak manasındadır. Bekar kimseler için yeni tanışacakları bir bayanın kişiyi maddi olarak sömüreceğine ve hayatını alt üst edecek bir ilişki içine düşüleceğine yorumlanır. Evli erkekler anlık bir kaçamaklarından sonra eşleri tarafından yakalanacaklarını ve aile birliğinin temelinden sarsılacağını, evliliklerin son bulma ihtimalinin ortaya çıkacağını bildirir. İş hayatındaki kişiler için tüm harcamaların minimum seviyede tutulması gerektiğini hatırlatan rüya, bu süreci tamamen sakin şekilde atlatmanın zararları biraz daha önleyeceğini haber verir.

Rüyada Esir Düşmek

Düşman elinde esir düştüğünü gören kimseler bir yenilgi yaşarlar ve manevi olarak çok zayıf düşerler. Kişinin kendisine olan inancını kaybedeceği ve kimseden yardım göremeyeceği zorlu bir dönemi anlatır. Bir savaşta esir düşmek ise, kandırılmaya, güvenilen insanlar tarafından yalanlarla aldatılmaya tabir edilir.

Rüyada Esir Görmenin Psikolojik Yorumu

Kapana kısılmış, çaresiz, mutsuz ve yalnız hisseden kimselerin gördükleri rüyalardan biridir. Genellikle uzun süren ve bir türlü iyi neticelenmeyen sorunların kişi için kaldırabileceğinden daha büyük bir yük haline geldiğini, her geçen gün umudun tükenmeye başladığını tabir eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Esir Görmek Benzeri Rüyalar