Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Rüyada başkasını hamile görmek, o kişinin tanıdık birisi olması durumunda, alacak olduğu hayırlı bir kısmeti göstermektedir. Aynı şekilde, güzel haberler alması ve genel anlamda güzel bir döneme girmesi beklenmelidir. Hamilelikle ilgili yapılan yorumlardan birisi de maddi anlamda kazançtır. Borçların ödenmesi, yatırım yapılması, buna örnek olabilir. Rüyanızda görmüş olduğunuz kişinin tanımadığınız birisi olması durumunda ise yorumların sizinle ilgili olduğu sonucu çıkmaktadır. Yani, güzel bir döneme girilecek, maddi ve manevi açıdan olumlu gelişmeler görülecektir. Hayırlı haber ve kısmet olarak da kendisini gösteren bu rüya, hayra yorulmaya uygun niteliktedir.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Arkadaşınızın sıkıntılarının sona ereceği, huzurlu olacağı ve maddi açıdan yüksek gelirlere ulaşacağı anlamı çıkmaktadır. Kısa süre sonra bu gelişmelerin yaşanacak olması, yaşamış olduğu sorunları da kısa sürede unutmasına neden olacaktır.

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Duymak

Kişinin, sizin tanıdığınız birisi olması durumunda, o kişiye yapacak olduğunuz katkıyı gösterir. Ona sağlayacak olduğunuz desteğin olumlu etkisi, başarılı olmasına sebep olacaktır. Tanımadığınız birisi ise size verilecek olan destek müjdelenir. Bunun müjde olmasının nedeni, bu katkının ardından oldukça olumlu bir dönemin gelecek olmasından kaynaklanmaktadır.

Rüyada Kardeşini Hamile Görmek

Kardeşinizin bazı sorunları olduğuna ancak kısa süre sonra bu durumun değişeceğine işarettir. Sizin verecek olduğunuz destek de önemli bir katkı sağlayacaktır.

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Annenin stres yaşadığı ve bir haber beklediği şeklinde yorumlanmaktadır. Beklediği haberin pozitif sonuçlanması, stresin kaybolmasına yol açacak ve mutluluğa kapı aralayacaktır.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Hem maddi anlamda kazanç hem de manevi anlamda başarı olarak yorumlanır. Siz ve eşiniz tarafından çok istenen bir konunun da gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada Kızını Hamile Görmek

Çocuğunuzla ilgili düşüncelere delalettir. Bu olumsuz düşünceler sizin tarafınızdan, çeşitli nedenlerle gündeme gelmektedir. Kısa zaman içerisinde, her şeyin düzeleceği beklenmelidir.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Kıskanmak

Rüya sahibinin hayatı boyunca kendisine örnek alacağı insanlar olacağına ve bu sayede hedeflerine çok daha doğru şekilde ulaşacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, maddi açıdan kendisini yükseltecek bir işte başarı yakalayacağına yorumlanır. Nazara gelmek, iyi giden hayatını izleyen düşmanlarına fırsat vermemek ve sağlığına dikkat ederek, daha uzun zamanlar hayatındaki yükselme ivmesini sürdürecek olmaya da tabir edilir.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Sevinmek

Hem kişiyi, hem de ailesini ilgilendiren güzel haberlerin hane içinde büyük mutluluklara neden olacağını, ailedeki kara bulutların bu haberle beraber ortadan kalkacağını ve bundan sonraki dönemin daha güzel, esenlik içinde geçeceğine yorumlanır. Borcu olanların kendilerini rahatlatacak haberler alarak, sıkıntılarından kurtulacaklarını ve ellerinin bollaşması neticesinde bundan sonraki hayatlarını rızıklarında artış olacak şekilde devam ettireceklerini, bahtlarının ve kısmetlerinin de açık olacağını delalet eder.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Kutlamak

Tanıdığı birini hamile görüp kutlayan kişiler arkadaşlarının iyi haberleri sayesinde neşeleri yerine gelir. Aile içinden biri ise bu durumda hanede rahatlamaya ve eve girecek paranın daha da fazlalaşmasına tabir edilir. Yatırımlardan beklenen sonuçlara ulaşmak, yeni mallar satın almak ve yaşanan yerden başka bir şehre taşınmak demektir. Azla yetinen rüya sahibinin kalbini de hep temiz tuttuğunu, inancına uygun, düzgün, ahlaklı bir kimse olarak tanındığını alamet eder.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Hediye Almak

Araya giren insanlar sayesinde akrabalarla geçmişten beri süregelen husumetin son bulacağını, ailevi meselelerde ortak kararlar alınacağını, maddi olanakları seferber ederek iş kurmak adına girişimlerde bulunulacağını ifade eder. Aile şirketi ya da küçük bir işletmeye sahip olacak rüya sahibinin, kimseye muhtaç kalmadan, güzel bir hayat süreceğini, evlatlarına da aynı şekilde yol göstereceğini bildirir.

Rüyada Başkasını Erkek Çocuğa Hamile Görmek

Kişinin baba tarafından gelecek iyi bir haberle gününün şenleneceğini ve sorunlarını unutarak yaşadığı anın tadını çıkaracağını, hedeflediği yolda kendinden daha emin şekilde hareket edeceğini, hayırlı insanlarla tanışarak, güzel bir çevreye sahip olunacağını delalet eder.

Rüyada Başkasını Kız Çocuğuna Hamile Görmek

Bekar kişiler için evlenecekleri kişinin çocuk istemesi nedeniyle yapacakları evliliğin tadını çıkaramadan ebeveyn olacaklarına ve bundan sonra yaşayacakları mutluluğun her şeye değeceğine, kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Başkasını İkiz Bebeğe Hamile Görmek

Her açıdan kısmeti bol olmak, şans kapılarının açılması ile beraber iş sorunlarının yok olması, talihin yardımıyla zirveye yerleşmek demektir. Eve gelecek çok sayıda iyi habere,  resmi bir evrak alacak olan rüya sahibinin devlet kademelerinde çalışmaya başlayacağına, tanıdık vasıtası ile girilen bir işte herkesin yüzünü ak çıkaracak şekilde çalışmaya ve disiplinli hareket etmekle beraber kendi hayatını en iyi koşullarda sürdürmeye yorumlanır.

Rüyada Hem Kendini Hem Başkasını Hamile Görmek

Gelecek günlerin pek çok sürprize neden olacağını, rutinden kurtulan rüya sahibinin bir anda hareketlenen yaşamı sayesinde kendisine bile ayıracak zaman bulamayacağını ancak bu durumdan hiç de şikayet etmeyeceğini bildirir. İlişkisi olan veya evli olan kimselerin sevdikleri insanla bir süreliğine ayrı kalmalarına neden olacak yolculuklar yapmalarına da yorumlanır.

Rüyada Yabancı Birini Hamile Görmek

Yabancı uyruklu birini hamile görmek özellikle iş için çıkılacak bir yurt dışı gezisine işaret ettiği gibi, döviz biriktirerek geleceğe dair yapılacak güzel bir yatırımı da ifade eder. Kişinin iyi günlerinin kıymetini bilip, kötü günler için de hazırlıklı olacağını, mesleğinde başarılı olan kimseleri takip ederek kendisini çok daha iyi noktalara taşıyacağını da tabir eder.

Rüyada Erkeği Hamile Görmek

Hem kötü haber almaya, hem de pek çok aksilik yaşamaya alamet olduğu gibi, kişinin düşmanları tarafından engellenecek olan bir kısmeti yüzünden üzüleceğini işaret eder. Erkeği hamile görmek hastalanmak, bir süreliğine başkalarına ihtiyaç duyacak şekilde yaşamak demektir. İşten çıkarılmak ve rızkındaki azalmayla beraber geçim sıkıntısına düşecek olan rüya sahibinin moral olarak da zayıflayacağını delalet eder.

Rüyada Yaşlı Birini Hamile Görmek

Aile büyüklerinden birinin rahatsızlanmasıyla tüm yakınların seferber olacağını ve ona yardımcı olmak için varlarını yoklarını ortaya koyacaklarını bildirir. Geçici ama önemli bir rahatsızlığın kişiyi üzeceğini, sonunda hasta kişinin iyileşmesiyle yeniden mutlu olacağını tabir eder.

Rüyada Başkasını Hamile Elbisesi Giymiş Olarak Görmek

Gerçekleşmesi zamana bağlı olan istekleri ifade eden rüya, acele etmemek gerektiğini ve her işi sırasıyla, sabır içinde yapmak gerektiğini öğütler.

Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Koşarken Görmek

Acele davranmak, iyi bir gelişmeyi henüz tam sonuçlanmadan duyurmak suretiyle nazara uğramak anlamına gelir.

Rüyada Başkasını Hamilelik Sancısı Çekerken Görmek

Mesleki olarak sanatla uğraşan kimselerin emeklerinin neticelerini görmeye başlayacaklarını bildiren rüya, geleceğe dönük yapılan her işin daha sonra kişiyi mutlu edecek anlamda şekilleneceğini, hayallere ulaşmak için gidilen yoldan çıkmamak gerektiğini ifade eder.

Rüyada Başkasını Hamilelik Alışverişi Yaparken Görmek

Sevilen birinin hayatındaki önemli bir gelişmeye şahit olarak sevinç yaşamak ve arkadaşlarından birinin yardım çağrısına cevap verip, sevap kazanmak demektir.

Rüyada Başkasının Hamile Haberini Almak

Güzel ve esenlik verici, kişinin günlük yaşantısını pozitif yönden etkileyecek haberlerin gelmesine ve gerçek hayatta da bebek haberi almaya yorumlanır.

Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Çalışırken Görmek

Prensipli şekilde hareket eden rüya sahibinin zaman zaman sevdiklerini ihmal edecek olmasına, kendi sağlığına dikkat etmediği gibi, iş yaşantısı dışındaki sorunlara da çok fazla ilgi göstermediğinden daha sonra sıkıntı duyacağına tabir edilir.

Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Evlenirken Görmek

Sonuç kişi için iyi olsa da, gidilen yolun tasvip görmeyeceğine, işleri sırasıyla yapmakta zorluk çekildiğine, kendisine verilen öğütleri kulak arkası etmek suretiyle hata yapmaya açık olunduğuna yorulur.

Rüyada Hamile Biriyle Tanışmak

Hiç tanımadığı hamile biriyle tanışmak erkekler için eşlerinin kendi ayakları üstünde durmasına, çalışan biriyle evlenmeye, ailesinin maddi zenginliği sayesinde rahat etmeye yorumlanır.

Rüyada Hamile Birini Doğururken Görmek

Kişinin en büyük amacına ulaşacağına ve kariyer peşinde koşanlar için şartların çok elverişli olduğuna, şans ve kişiye destek olan kimseler sayesinde her zorluktan zarar görmeden çıkmaya tabir edilir.

Rüyada Hamile Birini Hastaneye Yetiştirmek

Birine borç vermek, zorluk çeken kişilere el uzatmak, ailesinin her türlü masrafını üstlenmek ve sorumluluklarını artırmak manasındadır.

Rüyada Hamile Kaldığını Öğrenmek

Ortak işler yapanların kendi yollarını ayırarak başarılı olacaklarını bildiren rüya, beklenen bir haberin gelmesiyle de önemli bir sorunu çözmeye yorulur. Aynı zamanda kişiye gelecek birden fazla iş teklifi sayesinde öz güvenin artacağını da tabir eder.

Rüyada Hamile Biriyle Kavga Etmek

Duygularına hakim olamayan rüya sahibinin sinirli bir anında çok sevdiği birini veya eşini üzecek sözler edeceğine, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına alamettir.

Rüyada Başkasını Hamile Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendi sorunlarından başını kaldırmaya fırsat bulamadığını ve hayatındaki olumsuzlukların giderek psikolojik açıdan kişiyi yiyip bitirdiğine yorumlanır. Öte yandan başkalarının başarılarını kıskanmak, kendini yetersiz görmek suretiyle aşağılık kompleksi içinde olmak manasına da gelir. Çalışılan alanda rakiplerinden daha iyi olmak için uğraşan kişinin kendi sınırlarını zorladığı için zaman zaman karamsarlığa kapıldığına da delalettir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Başkasını Hamile Görmek Benzeri Rüyalar