Rüyada Metal Para Görmek

Rüyada Metal Para Görmek

Rüyada metal para görmek, bereketli paralar kazanacak işler yapmak demektir ve kişinin nihayet keyfinin de yerinde olmasıyla beraber kendisini işine daha çok vereceğini, hayatına düzene sokmak için şevkle çalışacağını ve her türlü sıkıntıdan uzak durmak için moralini de yükselteceğini bildirir. Değişik aktivitelerde bulunacak olmanın alameti olan rüya, sportif alanlarda kendini geliştirmek, sağlıkla alakalı konularla ilgilenmek demektir. Metal para gören kimseler bilim alanında çalışır veya büyük bir buluş yaparak insanlık için önemli hizmetler sunarlar. Pek çok farklı yoruma neden olan rüya kişinin umutla beklediği bir gelişmenin üzücü bir sona sahip olması nedeniyle yaşanacak hayal kırıklığına da tabir edilir.

Rüyada Demir Para Görmek

Ruhsal bir ağırlığa, isteksizliğe, durup dururken keder içine girilmesine işaret eder ve kişinin hastalanması sonucunda psikolojik olarak da kendisini iyi hissetmeyeceğini işaret eder. Tek bir tane demir para görmek, geçmişten beri gelen ve bir türlü çözülmeyen, kişinin sürekli olarak düşündüğü, geleceğini de engelleyen bir problemin çözüme kavuşamayacağını, ilerleyen zamanlarda da bu sorunla ilgili düşünceler içinde olunacağını delalet eder. Birden fazla veya avuç dolusu demir para görmek ise değer verilen insanlardan aynı değeri görememek, önemli yardımlarda bulunulan kişilerin vefasızlıklarından ötürü üzüntü duymak manasına gelir. Kendisine demir para verildiğini görmek ise iş konusunda kimsenin başaramadığı bir projenin başına geçmek, zorlu bir süreçte çalışmaya devam etmek anlamındadır.

Rüyada Metal Para Biriktirmek

Çok sayıda metal para biriktirdiğini gören kimseler hayatın tam içinde olmayı severler ve iyisiyle, kötüsüyle, yaşamın getirdiği her şeyi büyük bir minnetle kabul ederler. Kişinin mutsuzluğundan kurtulmayı başaracağını, psikolojik olarak iyi hissedeceği ortamlara girip, yeni insanlarla tanışacağını ve bundan sonraki süreçte dimdik durmayı başaracağını ifade eder.

Rüyada Metal Para Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin çocukluğunda başından geçen güzel anıların bugün hala düşünüldüğüne, mutlu bir gelişim evresi geçiren kişilerin kendi çocuklarına da sahip oldukları manevi değerleri aktarmak istediklerine yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Metal Para Görmek Benzeri Rüyalar