Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada saç boyası görmek, kişinin zihninin çok fazla meşgul olduğunu gösterir ve özellikle iş hayatını olumsuz etkileyen psikolojik durumunu düzeltmek için çabalayacağını işaret eder. Saçını boyadığını gören kişi erkekse, evliliğinde aradığı saadeti bulamayacağını ve başka kimselerle gönül ilişkisi kurarak bir süre sonra boşanma düşüncelerine gireceğini, bazen de kişinin yanıltıcı bir aşk yüzünden güzel yuvasını dağıtıp mutsuz olacağını tabir eder. Yaşlı bir erkeğin saçını boyaması ise ömrünün uzayacağı manasına gelir. Bekar bir bayanın bu rüyayı görmesi çapkın bir erkekle nişanlanacağını, evli bayanlar için de kız bebeği olacağını bildirir. Saçını siyaha boyamak kederli günlerin yaklaştığını, kişinin uzun sürecek bir gönül kırgınlığı yaşayacağını, sevdiği bir arkadaşı ile arasının açılacağını, gıybet yapmak suretiyle kötü bir duruma düşeceğini de ifade eder.

Rüyada Sarı Saç Boyası

Neşe dolu günler geçirecek olan rüya sahibinin, hayatının en mutlu zamanlarını yaşayacağını sevdiği insanlarla birlikte planlar yapacağını, maddi olarak kişinin kendisine çeki düzen vererek gelecek zor günleri şimdiden garanti altına alacağını da tabir eder. Genç, yakışıklı ve maceracı bir erkekle nişanlanmak, beyler için de güzellikleri ile derinden sarsılacakları ve hayat boyu aşık kalacakları güzeller güzeli bir bayanla dünya evine gireceklerini delalet eder.

Rüyada Kırmızı Saç Boyası

Pek iyiye yorulmaz ve kişi hakkında söylenen kötü sözlerin aile içinde infiale neden olacağını, yalan yanlış haberlere inanan yakın akrabalar tarafından dışlanacağını bildirir. Bir anda mutlu aile düzeninin bozularak, buhran dolu günler geçirileceğini tabir ettiği gibi, duyulacak yaralayıcı sözler nedeni ile gönül bağı olan bir kimseyle ayrı düşüleceğini de bildirir.

Saç Boyası Görmenin Psikolojik Yorumu

Kafa karışıklığı, düşüncelerde bulanıklık, aşırı zihinsel faaliyetler içinde olmak demektir ve kişinin bu tip nedenler yüzünden konsantrasyon zorluğu çektiğini, iş konusunda sıkıntılar yaşadığını ve çevresiyle de değişken bir ilişki içinde olduğunu ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Saç Boyası Görmek Benzeri Rüyalar