Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek saldırması, rüya sahibini çekemeyen kimselerin varlığına ve onlardan gelecek, sıkıntılara, dertlere, maddi ve manevi zararlara alamet eder. Bu rüya, kişinin ilerlemesine, mutlu ve başarılı olmasına tahammül edemeyen ve bunu engellemek ya da önüne geçmek için her şeyi yapacak kadar gözü kara olan bir takım insanların varlığı üzerinden açıklanır ve bu kimselerin rüya sahibinin başına bela olacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

Rüyada beyaz köpek saldırması, rüya sahibine sadece dili ile zarar verecek bundan öteye geçecek cesarete sahip olmayan, küçük hesaplar yapan ve tabir yerindeyse rüya sahibine daha çok yolunacak kaz gözüyle bakan insanlara işaret eder.

Rüyada Siyah Köpek Saldırması

Rüyada siyah köpek saldırması, uyruğu yabancı bir kimseden zarar görmeye, belaya bulaşmaya, varını yoğunu ve aynı zamanda huzurunu kaybetmeye delalet eder. Kişi, başkaları nedeniyle sıkıntılı ve zor günler geçirecek, kendisini üzecek kayıplar yaşayacak demektir.

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

Rüyada köpek saldırısına uğramak, rüyayı gören kişinin çok sevdiği, güvendiği, evinin, arabasının ve kasasının anahtarını daha da önemlisi canının teslim ettiği kişilerin aslında kendisi için ne kadar tehlikeli olabileceklerinin farkına varacağı ve büyük bir hüsran yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Köpeklerin Saldırısına Uğramak

Rüyada köpeklerin saldırısına uğramakla köpek saldırısına uğramak aynı anlama gelir ve sadece birden fazla kişiden gelecek olan zarar ve ziyana, onlarla yaşanacak tatsız olaylara ve münakaşalara alamet eder.

Rüyada Dişi Köpeğin Saldırısına Uğramak

Rüyasında dişi köpeğin saldırısına uğradığını gören kişi, kötü niyetli, fesat, menfaati için her şeyi yapacak, iftiracı, yalancı ve kem gözlü bir kadının şerrine uğrar ve onun sebep olması neden ile toplumda küçük düşeceği ve rezil olacağı durumlara düşer diye yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Köpek Saldırması Benzeri Rüyalar