Rüyada Buzlu Yol Görmek

Rüyada Buzlu Yol Görmek

Rüyada buzlu yol görmek, yapılan planların bir süreliğine daha ertelenmek zorunda kalacağına ve çıkılması planlanan bir yolda engellerle karşılaşmaya delalettir. Kişi için soruna neden olacak bazı ilişkilerin bu sıralarda gün yüzüne çıkacağına, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına alamet eder. Ortağı olanlar için kendilerinin arkasından iş çevrildiğini fark etmeleri, ortaklarının haksız kazanç elde etmelerini görmeleri şeklinde de tabir edilir. Mali açıdan güvenilen ya da belli bir paranın, malın, tapuların ya da hisse senetlerinin emanet edildiği kimselerin ihanetleri de bu rüyanın yorumlarından biridir.

Rüyada Buzlu Yolda Kalmak

Banka hesaplarında dondurma işlemi yapmak veya banka birikimlerinden harcama yaparak dar bir boğaza girmek demektir. Ticaretle uğraşan kimseler için karşılıksız çek sorunlarına ya da çeklerini ödemekte güçlük çekecekleri mali problemlere de yorulur. Ekonomik açıdan şartların iyi olmadığını ve bu dönemi olabildiğince sakin, az harcama yaparak ve fazla hareket etmeden geçirmek gerektiğini vurgulayan uyarıcı bir rüya olarak ele alınmalıdır. Kurulacak ortaklıkların ya da girişilecek yeni işlerin kişiyi iflasa sürükleyebileceğini, itibarını zedeleyeceğini de tabir eder.

Rüyada Buzlu Yolda Yürümek

Başlangıcı güzel olan ancak zaman geçtikçe kişi için yük olacak bir ilişkinin başlayacağını bildirir. Özellikle evlilik konusunda acele davranan, yeni tanıdığı ve kısa bir süredir beraber olduğu kişiyle evlenmek isteyenlerin daha dikkatli olmaları gerektiğini, bu süreçte bu tip kararlar almamalarını öğütleyen bir rüyadır. Ailevi meselelerden veya parasal sıkıntılardan dolayı eğitimin yarıda kalacağını da işaret eder.

Rüyada Buzlu Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Yapay ilişkiler kurmak, insanlara sır vermemek, özel hayat hakkında aşırı derecede gizlilik içinde yaşamak anlamlarına gelir. Rüya sahibinin içine dönük kişiliği kadar, güvenlik konusunu biraz abartılı hale getirdiğini, kendisini korumak adına çok az insanla iletişim halinde kaldığını da ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Buzlu Yol Görmek Benzeri Rüyalar