Rüyada Başka Şehir Görmek

Rüyada Başka Şehir Görmek

Rüyada başka şehir görmek, iyi bir fırsat elde etmek, bu fırsat sayesinde hayatını değiştirmek demektir. Ani bir kararla iş değişikliği yapmanın ya da ev taşımanın da tabiridir Rüya sahibinin ailesinden sakladığı bir sır nedeniyle herkesten uzaklaşmak isteyeceğini, bir süreliğine ortalarda gözükmeyeceğini ve sosyal ilişkilerini askıya alacağını da işaret eder. Başka şehir görmek eskiyi silmek manasında olduğu gibi, aşk konusunda şu an sürdürülen ilişkinin sona ereceğini, yeni biriyle tanışıp flört etmeye başlanacağını da bildirir. Güzel bir şehir görülüyorsa, yapılacak iyi bir başlangıca yorulur. Yıkık, dökük, eski bir şehre taşındığını görmek kişinin daha önce bir daha yapmayacağına yemin ettiği bir hatayı yineleyecek olduğuna ve bu yüzden kısır döngü içine gireceğine, ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Başka Şehre Taşındığını Görmek

Kişinin aradığı mutluluğu bulacağına ve kalbinin temiz olması yüzünden hayal ettiği her şeye kavuşacağına yorulur. Büyük bir şehre taşınmak, kişiyi aniden heyecanlandıracak ve güzel hayaller kurmasına vesile olacak bir haber almasına, sevinç içinde herkese iyi haberler vermesine, küçük bir şehre taşınmak rızkın daralmasına ya da nasibin azalmasına alamettir.

Rüyada Başka Şehre Yolculuk Yapmak

Sıkıntıdan kurtulmak ya da borçları temizlemek için bir çare arayan kişiye yakın bir arkadaşından gelecek desteğe haber verir. Geri ödemek zorunda olunmayan bir para ele geçirmek ya da aileden borç istemek şeklinde de yorumlanır. Evliliklerde eşler arasında yaşanacak bazı kavgaların bir süreliğine ayrılma kararıyla sonlanacağını da işaret eder.

Rüyada Başka Şehir Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin kaçıp kurtulmak istediği durumları ifade ederken, aile içinde fazla baskı görüldüğünü de tabir eder. Kişinin özgürlüğünün tehlike altında olduğunu düşündüğüne, bulunduğu durumdan ve iletişimde olduğu insanlardan daha uzak bir yere gitmek istediğine, uzakta olan birine duyulan büyük özleme de işarettir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Başka Şehir Görmek Benzeri Rüyalar