Rüyada Satranç Görmek

Rüyada Satranç Görmek

Rüyada satranç görmek, her şeyin yerli yerinde olacağı güzel bir hayat anlamına gelir. Düşman sahibi olanlar için akıl ve zekaları sayesinde asla onlara koz vermeyeceğini ve düşmanlarını mutlu etmeyeceğini bildirir. Satranç gören kimseler etkileyici bir kişiliğe sahip oldukları gibi, herkesin saygı duyacakları bir yönetici de olurlar. İş alanında haklı bir şöhrete kavuşulacağını, kişinin isminin kendisinden önde gideceğini de tabir eder. Rüya sahibinin hayatına dair her türlü detayla yakından ilgileneceğini, hiçbir işini şansa bırakmayacağını ve aklıyla hareket ederek asla yanlış yola girmeyeceğini bildirir. Duygusal açıdan da dengeli bir hayata sahip olacak olan rüya sahibinin özel hayatıyla iş hayatını çok iyi şekilde beraberce yürüteceğini tabir eder.

Rüyada Satranç Oynamak

Rüya sahibinin çevresinde olan biten her şeyin farkına varacağı önemli bir dönemi işaret eder ki özellikle dostları ve düşmanları ile ilgili konularda netlik kazanacak olaylar yaşaması anlamına da gelir. Kendisine söylenen yalanların veya arkasından konuşulanların farkında olan kişinin, her adımını önceden planlayarak hareket edeceğini, fırsatçılara aman vermeyeceğini, saf gibi görünse de son derece kurnaz ve akıllıca hamleler yaparak düşmanlarını alt edeceğini bildirir. İş dünyasında rakiplerini elemek, en üst basamaklara çıkarak ismini altın harflerle tarihe yazdırmak manasına da gelir.

Rüyada Satranç Turnuvasına Katılmak

Birden fazla düşmana ve rakibe işarettir. Rüya sahibinin bunca zorlukla tek başına mücadele edebilecek kudrette olduğuna ve zorluklar karşısında asla yılmadığına, aksine bu tip insanlar ve durumlar yüzünden daha da hırslandığına işaret eder. Zekice hareket etmek suretiyle mevcut işi çok daha üst boyutlara taşımak, mevki ve saygınlık sahibi olmak demektir.

Rüyada Satranç Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli tetikte olmak, insanlardan gelebilecek olumsuzluklara karşı hazırlıklı yakalanmak isteğine işarettir ve genellikle obsesif davranışlara da yorumlanır. Kişinin özellikle takıntılı olduğu insanların varlığını da sembolize eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Satranç Görmek Benzeri Rüyalar