Rüyada Pano Görmek

Rüyada Pano Görmek

Rüyada pano görmek, kişi için çok önemli bir güne hazırlık yapmak demektir. Evlilik haberi vermek ya da sevilen kimseye evlilik teklifinde bulunmak, yeni bir işe girmek suretiyle yakın çevreye yemek vermek yahut onları bir kutlamaya çağırmak şeklinde de yorumlanır. Çocuğu olanlar için, gelecek endişelerinin ortadan kalkacağına, evlatlarının kendi ayakları üstünde duran, her zaman sorumluluklarının bilincinde hareket eden, mutlu ve kaliteli bir hayata sahip kimseler olacaklarına da haber verir. Pano gören kimse çalışma disiplini ve öğrenme merakıyla başarı dolu bir hayata sahip olur. Hırslı bir iş yaşamı olan kişinin, gözünü diktiği mevkiye en yakın zamanda erişeceğine, yeni bir araba satın alınacağına, aileden kalan bir arsa sayesinde ev sahibi olunacağına da işarettir.

Rüyada Resim Panosu Görmek

İyi haberler almak suretiyle güzel günler yaşamak demektir. Kişinin hem kendi ailesinden, hem de yakın çevresinden gelecek bebek haberlerine, iş tekliflerine de yorumlandığı gibi, küçük hediyeler almak şeklinde de yorumlanır. Güzel ve renkli bir hayat sürecek olan kişinin, ilerleyen yıllarda kısa kısa yurt dışı seyahatleri yapacak olduğunu da bildirir.

Rüyada Duyuru Panosu Görmek

Basın yayın organlarında görev almak veya akademik kadro sahibi olmak demektir. Devlet kademelerinde iş bulacak olan kişinin geleceğini garanti altına alacak olması sonucu rahat bir nefes alacağını işaret eder.

Rüyada Pano Hazırlamak

Plan yapmak, ev taşımak veya yolculuğa çıkmak anlamına gelir. Rüya sahibinin para kazanmak amacıyla bir süreliğine yurt dışına çıkacağına, belli bir bütçe dışında harcama yapmayarak, döndüğünde ev, araba ve başka taşınmazlar satın alacak kadar para biriktireceğine de tabir edilir.

Rüyada Pano Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatı sürekli kurallar dahilinde yaşamak, aşırı disiplinli ve hırslı olmak, kendini dahi sınırlayacak bir program içinde yaşamak demektir. Rüya sahibinin kendisi dışındaki kimselerin hayatlarını da kontrol etmek gibi bir tutum izlediğini de ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Pano Görmek Benzeri Rüyalar