Rüyada Hayal Kırıklığı Görmek

Rüyada Hayal Kırıklığı Görmek

Rüyada hayal kırıklığı görmek, aksine yorumlanır ve sevinçle karşılanacak bir haber almak demektir. Tersine yorumlanan rüya, kişinin kalbini kırdığı ya da geçmiş zamanda bir kavgadan sonra görüşmediği, tüm ilişkilerini kestiği biriyle yeniden görüşeceğine yorumlanır. Aşık olunacağına, kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına delalettir. Tövbe ederek Allah’a sığınan kişinin hayatındaki yanlışları kısa zaman içinde fark edeceğine, tüm yaşantısını yeni baştan ele alıp, hatasız şekilde yaşamanın yollarını arayacağını, ağzından dua eksik olmayacağını tabir eder. Kişiyi ruhen de mutlu eden ve huzur içinde bırakan olayların gelişeceğini, iyi haberlerle beraber hane içinde de güzel zamanlar geçirileceğini işaret eder.

Rüyada Birini Hayal Kırıklığına Uğratmak

Gerçek hayatta da kişinin sevdiklerini üzeceğini, kalplerini kıracağını ve ağzından çıkan sözlerin farkına varmadığı anlar yaşayacağını ifade eder. Aşırı stresli ve tedirgin bir süreçten geçildiğini tabir eden rüya, kişinin daha sabırlı davranmaması halinde tüm çevresiyle arasına aşılmaz duvarlar öreceğini, kabahatli olmasına rağmen suçu başkalarına atacağını da bildirir. Günaha duyulan yatkınlığı, aşırı şehvet içinde olunduğunu bildiren rüya, yakın gelecekte kişinin pişmanlıklar yaşayacağını ve kendisini affettirmek için kalplerini kırdığı insanlardan teker teker özür dileyeceğini işaret eder.

Rüyada Hayal Kırıklığına Uğramak

Aksine yorumlanır ve yüz güldürecek, kişinin geleceğini de pozitif manada etkileyecek iyi olayların yaşanacağının müjdesini verir. Ailesinden değerli bir hediye almak veya kişinin aile büyükleri hayattayken mal taksimi yapılacağı manasına gelir.

Rüyada Hayal Kırıklığı Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatta kişinin umduklarını bulamadığını, sürekli olarak insanlardan beklentiler içinde olduğunu ve istekleri gerçekleşmediği için kendini mutsuz ve çoğu zaman çaresiz hissettiğini alamet eder. Psikolojik açıdan takıntılı bir ruh halinin egemen olmasına ve rüya sahibinin davranışlarını değiştirmek yerine, olayları ve kişileri değiştirmek için çaba harcadığına, mutluluğu yanlış yerde aradığına da işarettir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Hayal Kırıklığı Görmek Benzeri Rüyalar