Rüyada Demet Görmek

Rüyada Demet Görmek

Rüyada demet görmek, bir süredir hayatına ara veren veya çeşitli maceralar peşinde koşan rüya sahibinin artık daha aklı başında davranacağına, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına alamet eder. Aşk konusunda şansı yaver gitmeyen kişiler için karşılarına çıkacak bir kısmete, evlenip yuva kuran kişilerin hayatlarındaki düzeni sağlamalarından hemen sonra iş açısında da yeniliklere açık olacaklarına yorulur. Demet gören kimsenin şansı açılır ve sürekli çevresinde ona destek olan, seven, sayan kimseler bulunur. Toplum açısından önemli bir saygınlığa ve yere sahip olmanın, aynı zamanda mevki olarak pek çok kişinin kıskançlığına neden olacak makamlara gelmenin ve büyük başarıların da tabiridir. Kutlamalara, düğün veya nişan gibi önemli zamanlara da yorulur.

Rüyada Çiçek Demeti Görmek

Kişinin ruh halini tamamen değiştirecek, çok sevineceği ve mutluluktan gözyaşı dökeceği bir haber alacağına alamet eder. Çiçek demeti gören genç kızlar nişanlanır ya da evlenir. Evli kişiler için bebek müjdesi anlamına gelen rüya, yaşlı kimseler için torun sahibi olacaklarına yorumlanır. İş konusunda büyük anlaşmalar yapılacağının, kişinin kendisini kanıtlayacağının ve bulunduğu görevden daha üst bir makama geçeceğinin de tabiridir. Şanslı bir dönemi, isteklerin peş peşe gerçekleşeceğini ve kişinin uzunca bir süre hayatın tadını çıkaracağını bildirir.

Rüyada Bir Demet Maydanoz Görmek

Bereketli zamanların müjdecisidir ve sağlık dolu günleri işaret eder. Özellikle kalıcı rahatsızlıkları olan kişilerin daha iyi olacakları bir döneme gireceklerini ve iyileşme alametlerinin başlayacağını haber verir. Sağlık dışında parasal konularda da borçlarını ödeyip rahata eren kişilerin daha zengin bir hayata adım atacaklarını, karşılarına çıkacak fırsatlar sayesinde eski hayatlarına veda edip, yeni başlangıçlar yapabileceklerini de tabir eder.

Rüyada Demet Görmenin Psikolojik Yorumu

Kafa dağınıklığının, zihinsel açıdan aşırı yorgunluğun işaretidir. Stresli veya yerleşik olmayan bir hayata sahip kişilerin sürekli farklı başlangıçlar yapmak istemelerine de yorulur.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Demet Görmek Benzeri Rüyalar