Rüyada Çocuk Yıkamak

Rüyada Çocuk Yıkamak

Rüyada çocuk yıkamak, karşısına çıkan yaşlı bir kimseye yardım eden rüya sahibinin çok büyük bir sevap kazanacağına, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine yorumlanır. Çocuk yıkamak aynı zamanda öksüz ya da yetim kalmış bir çocuğu sahiplenmek, onu evlat edinmek, ebeveynlik yapmak manalarına da gelir. Çok istemelerine rağmen çocukları olmayan kişilerin evlat edineceklerini ve bu olaydan sonra bir de kendi çocuklarına kavuşacaklarına müjde veren rüya, umudun kalmadığı anda hızır gibi yetişen iyiliklerin ve sevinçten gözyaşı döktürecek güzel haberlerin alınacağına yorumlanır. Bekarlar için iyi bir eşe, güzel kısmetlere, evliler için çocuk haberlerine, yaşlı kimseler için torunlarıyla beraber mutlu bir yaşamda sağlıklı geçecek yıllara delalettir.

Rüyada Öksüz Bir Çocuğu Yıkamak

İslami yorumlarda bu rüya kişinin hayır işlemek konusunda çok yüksek mertebelere erişeceğine ve etrafına iyilik saçtığı gibi, ailesini onurlandıracağına, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına yorumlanır. İyi yürekli, sağlıklı ve kadir kıymet bilen evlatlara sahip olmak demektir. Gönül zenginliği ile maddi zenginliğin de bir arada olacağına, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine alamettir.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Yıkamak

Eli açık olduğu için sahip olduklarını herkesle paylaşan rüya sahibinin rızkının her daim çok olacağına ve verdikçe daha da zengin bir insan haline geleceğine yorumlanır. Yapılan iyiliklerin karşılıksız kalmayacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına ve her türlü muradın gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada Çocuk Yıkamanın Psikolojik Yorumu

Şefkatli ve merhametli bir kimse olunduğunu bildiren rüya aynı zamanda kişinin çocuk hasreti çektiğine de vurgu yapar. Evlat sahibi olmak konusunda problem yaşayan ya da çocuğu olsun isteyen kişilerin gördükleri normal kabul edilen rüyalardan biridir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Çocuk Yıkamak Benzeri Rüyalar