Rüyada Süslü Görmek

Rüyada Süslü Görmek

Rüyada süslü görmek, aşırıya kaçmanın, zenginlik hayalleri kurmanın, hakkı olmayana göz dikmenin işaretidir. Rüya sahibinin başkalarının hayatlarına özendiğini, kendi hayatından memnun olmadığı gibi, var olan yaşamını dışarıya başka şekilde aksettirecek yalanlar söylediğini de tabir eder. Süslü görülen eşyaya, nesneye veya canlıya göre değişen yorumlara sahip olan rüya, dini anlamda zayıflamış manevi dünyanın da işaretidir.

Rüyada Süslü Kadın Görmek

Bekar erkekler için ziynete çok düşkün, para konularında bencil davranan ve kişiye maddi anlamda bağlı olan bir eşle evleneceklerine rivayettir. Evli erkekler için eşlerini aldatmalarına neden olacak ahlaki açıdan zayıf bir kadının varlığına, bekar bayanlar için gösterişi seven bir kimseyle tanışmaya yorumlanır.

Rüyada Süslü Araba Görmek

Tez zamanda yapılacak güzel bir düğünle dünya evine girmeye delalettir. Geçmişine göre daha da zengin bir hayat sürecek olan rüya sahibinin isteklerine bir bir ulaşacağını müjdeleyen rüya, gönül ilişkilerinde de her şeyin yolunda gideceğine yorumlanır. İslami olarak maddiyata fazla düşkün olmak nedeniyle inancına gereken ehemmiyeti vermeyen kişinin biraz daha kendisine çeki düzen vermesine yorumlanır.

Rüyada Süslü Elbise Görmek

Bekar bayanlar için nişan veya söz yapılacağına, evli bayanlar için eşlerinin kendilerine aşırı düşkün olan eşleri tarafından pek çok hediye alacaklarına, çevrelerince kıskanılacaklarına ve nazara uğrayacaklarına alamettir. Süslü elbise gören yaşlı kimseler için torunlarının mürüvvetlerini görecek olduklarına yorumlanır. Çaba ve gayret göstermeden elde edilecek zenginliğe, miras yolu ile ev sahibi olmaya ve kişinin hayatını zahmet çekmeden geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Süslü Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan her şeyi abartmayı seven kişileri bildirir ve genellikle uçlarda yaşamayı seven, bu tarz bir hayata sahip olan kimseleri de sembolize eder. Kişinin yaşamı “ya hep, ya hiç” mottosuyla şekillenir ve genellikle orta yolu bulmak konusunda zayıf kalındığını gösterir. Olayları, giyim kuşamı, konuşmaları abartmak ve dikkat çekmek anlamlarına da gelir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Süslü Görmek Benzeri Rüyalar