Rüyada Meme Emmek

Rüyada Meme Emmek

Rüyada meme emmek, bağımsızlığını koruyamamak ve başkalarından yardım alarak yaşamak anlamına gelir. Kişinin sevgiye duyduğu açlık nedeniyle çevresine karşı aşırı ilgi gösterdiğine ve zaman zaman bunaltıcı bir tavır sergilediğine de yorumlanır. Anneye ve babaya olan düşkünlüğü, iyi bir evlat olmak için çaba harcandığını, vefalı bir kimse olunduğunu da bildirir. Meme emdiğini gören kişi gençse, ailesinden önemli maddi yardımlar alır ve kendi işini kurmak için bu destekten yararlanır. Yetişkin bir erkeğin meme emdiğini görmesi kız bebek haberi anlamına gelir. Yaşlı birinin meme emdiğini görmesi ise hayra yorulmaz ve eşini kaybedeceğine tabir edilir. Hamile bir bayanın bu rüyayı görmesi ise son derece hayırlıdır ve kendisine bağlı, saygılı, merhametli ve geleceği parlak bir evlada sahip olacağını, çocuğunun sağlık konusunda hiçbir sıkıntısı olmayacağını delalet eder.

Rüyada Hamile Bayandan Meme Emmek

Erkekler için hayra yorulmaz ve birinin hakkını gasp edeceklerine ve ah alacaklarına alamettir. Kişinin özellikle ailesinden yana alacağı ah ile hayatı boyunca işlerinin rast gitmeyeceğini, bir an önce o kimselerden af dilemesi gerektiğine işarettir. Bekar bir bayan için evlenir evlenmez hamile kalacağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Memesi Emmek

Boş işlerle uğraşmak yüzünden kişinin elindeki düzgün işi de kaybedeceğini, sorumluluklarına gereken önemi vermediği için bir türlü hayatını düzene sokamayacağını işaret eder. Erkek memesi emmek yalan ve iftira ile karşı karşıya kalmak anlamındadır. Bayanlar için evlilik öncesi ilişkiye girmek ve pişman olmak, duygusal ilişkilerde aradığını bulamamak ve yanlış insanlarla görüşmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Meme Emmenin Psikolojik Yorumu

Anneye olan aşırı bağlılık ve düşkünlüğün işareti olan rüya, aşırı bağımlı bir hayat sürüldüğünün de sembolüdür. Rüya sahibi annesi olmadan kararlar alamaz ve hayatını idame ettiremez. Sürekli annesini kaybetmekten, onun hastalanmasından veya başına bir şey gelmesinden duyulan endişeyi de gözler önüne serer.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Meme Emmek Benzeri Rüyalar