Rüyada Takla Görmek

Rüyada Takla Görmek

Rüyada takla görmek, hiç hesapta yokken yapılacak değişiklikleri işaret ettiği gibi, kişinin başına gelen bazı sorunlar nedeniyle fikir değiştirmesi, planlarını yeniden düzenlemesi anlamlarına da gelir. Takla gören kimse genç biriyse iş konusunda karar vermekte zorluk çektiğinden, pek çok farklı işe girer ancak başarılı olamaz. Genç bayanlar için evlilik konusunda duygulardan emin olamamak, kalbine hitap eden ve hayatını geçirecek kadar güven duyduğu birini bulamamak şeklinde tabir edilir. İşlerin ters gitmeye başlamasına, aksiliklerin kişinin yakasını bırakmayacağına ve atılan her adımda beklenen pozitif sonuçlara ulaşmakta zorluk çekileceğine de alamettir.

Rüyada Arabayla Takla Atmak

İyi rüyalardan değildir ve kişi için hayra da yorulmaz. Özellikle can güvenliğini tehlikeye atan durumlar yaşanacağını, kişinin başına gelecek büyük aksilikleri, kazaları ve problemleri işaret eder. Genellikle hasar alınan durumlardan dolayı rüya sahibinin yaşamına eskisi gibi devam edemeyeceğini, mutsuz bir aile hayatı olacağını, kişisel problemleri ile baş etmekte zorlanacağını ve planların radikal şekilde ve kötü yönde değişeceğini alamet eder.

Rüyada Bisikletle Takla Atmak

Bir dönemliğine hayatı askıya almayı gerektiren bazı sorunlara işarettir. Rüya sahibinin sakin süren hayatında beklenmedik olumsuz gelişmelerin yaşanacağına dikkat çeken rüya, aile içinde yaşanacak tartışmaların kırıcı boyutlara geleceğini, özellikle kişinin bazı seçimlerinin onay almayacağını ve karşı gelineceğini delalet eder. Bisikletle takla atan kişi yaşlı ise ölene dek yaşayacağı bir hastalığa yakalanır ve tedavisi uzun yıllar devam eder. Genç kişiler için gelecek planlarını etkileyen sorunlarla karşılaşacakları anlamına gelir.

Rüyada Takla Atmanın Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin günlük yaşamında hayallerini gerçek kılabilmek uğruna gösterdiği her çabanın sonuçsuz kalmasından dolayı yaşanan derin bir umutsuzluğu simgeler. Bıkkınlığı, mutsuzluğu ve geleceğe yönelik aşırı kaygılı bir psikoloji içinde olunduğunu, sürekli olarak denemeler yapılsa da değişmeyen hayat koşullarının kişide büyük bir yıpranmışlığa neden olduğunu simgeler.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Takla Görmek Benzeri Rüyalar