Rüyada Siyah Bot Görmek

Rüyada Siyah Bot Görmek

Rüyada siyah bot görmek, disiplinli ve prensipli bir yaşamın işaretidir. Rüya sahibinin ayakları yere basan biri olduğunu ancak aşırı realist tutumu nedeniyle yakın çevresindeki kişilerin duygusal hezeyanlarını anlayamadığı için iletişim kurmak konusunda zaman zaman sıkıntılar yaşadığını ifade eder. Siyah bot emir vermeyi seven bir amire işaret olduğu gibi, kişi için himayesinde çalıştıracağı işçilerin olduğu bir işe sahip olacağını veya kendi işinin patronu olacağını da ifade eder. Gücünü doğru şekilde kullanacak olan rüya sahibinin, çevresinde bulunan çıkarcı kimselere haddini bildireceğini, kendisine ikiyüzlülük yapanları da uzaklaştıracağını ifade eder. Her zaman ayakların yere sağlam bastığını, güvenilir kişilerle iş yapıldığını ve zeminden emin olmadıkça adım atılmadığını, bu sayede gelecek başarının da kalıcı olacağını alamet eder.

Rüyada Siyah Bot Satın Almak

Kişinin hayatında önemli bulduğu ve çok değer verdiği birini etkilemek istediğini ve bu yönde çalışmalar yaptığını bildirir. Siyah bot alan kişi üzerindeki baskıdan kurtulur veya kendisine sürekli emirler veren birinden uzaklaşır. İş yerinde daha özgür hareket edebilecek bir göreve yükselmek manasına geldiği gibi, resmi makamlarda çalışmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Siyah Bot Giymek

Genç erkekler için askere gideceklerine işarettir. Yetişkin kişiler için mevcut işte yüksek makamlara gelineceğini, girişimlerde bulunmak isteyenlerin yakın zamanda tüm şartların uygun olması halinde kendi iş yerlerini açarak patron olacaklarını, kişinin saygınlığını artıracak ve başkalarının gözünde hayranlık uyandırmasına neden olacak işlerde üstün başarılar göstereceğini ve adından söz ettireceğini tabir eder. Kişinin eline geçirdiği gücü asla kötüye kullanmayacağını da bildirir.

Rüyada Siyah Bot Görmenin Psikolojik Yorumu

Düşüncelerine yön vermekte zorlanan kişilerin genellikle geçmişte yaşadıkları travmaların etkisiyle bu hale geldiklerini, içlerindeki kararlı ve özgüvenli kişiyi ortaya çıkarmak konusunda çekingen davrandıklarını, bu anlamda bir desteğe ihtiyaçları olduğunu bildirir. Siyah bot, çocuklukta kişiye aşırı sert davranan veya disiplin vermeye kalkan bir erkeğin de sembolüdür.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Siyah Bot Görmek Benzeri Rüyalar