Rüyada Çocuk Parkı Görmek

Rüyada Çocuk Parkı Görmek

Rüyada çocuk parkı görmek, kısmetlerin çokluğuna alamettir. Kişinin huzurunu artıracak haberlere, gelirinin çoğalmasına neden olacak rızık genişliğine yorumlanır. Duygusal biri olan kişinin fedakarlıkta sınır tanımadığını ve ailesine ettiği yardımların dışında, sevdiği her insana aynı şekilde yardım ettiğini ve bundan mutluluk duyduğunu da işaret eder. Büyük girişimlerden ziyade kişiye kısa dönemde büyük kar getirecek ufak işlere yöneleceğine ve ticari zekası sayesinde rüya sahibinin en kısa zamanda maddi sorunlarından kurtulacağına alamettir. Hayırlara vesile olduğu gibi evli bayanların hamilelik haberi ile büyük mutluluk yaşayacaklarına, önceden hayal gibi gelen isteklere ulaşılacağına ve manevi olarak da yüce gönüllü kimselerle iletişime geçerek, kişiyi huzursuzluğa sevk eden düşüncelerden arınmaya alamettir.

Rüyada Çocuk Parkına Gitmek

Tek başına çocuk parkına gitmek geçmişte kalan ama bir türlü unutulamayan bir aşka, aile birliğinin dağılması sonucunda yaşanan psikolojik buhrana ve depresyona işarettir. Yaşlı birinin bu rüyayı görmesi çocuklarının hayırsız çıkmasına ve kişinin en ihtiyacı olduğu dönemlerde yanında kimsenin olmadığına, derin bir üzüntü yaşandığına tabir edilir. Girişimlerden istenilen sonuçların alınamaması ve boş hayaller peşinde koşmaya yorumlanır. İyi niyetiyle hareket etmesine rağmen herkese çabucak güvenen kişinin sürekli aldatıldığına ve zarar gördüğüne de delalettir.

Rüyada Çocuğunu Çocuk Parkına Götürmek

Rüya sahibinin dış etkenlere karşı ailesini savunarak koruyacağına, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine ve ailesine aşırı düşkün olduğuna alamettir. Romantizmin dorukta olacağı bir döneme ve bekarlar, yeni evli çiftler için artan çocuk sahibi olma arzusuna da yorulur. Hayallere kavuşmak ve kişinin gönlünde yatan özelliklere sahip bir eşe sahip olmasının da tabiridir.

Rüyada Çocuk Parkı Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir türlü olgunluğa erişemeyen rüya sahibinin çocuksu tavırları nedeni ile etrafına güvensizlik aşıladığını, sorumluluklarını sürekli ertelediğini ve görevlerini yerine getirmek konusunda tutarlı olmayan davranışları nedeniyle iş çevresinde de zorluklar yaşadığını bildirir. Çelişkilerin ve duygusal karmaşanın habercisi olan rüya boş hayallerin de sembolüdür.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Çocuk Parkı Görmek Benzeri Rüyalar