Rüyada Tarihi Ev Görmek

Rüyada Tarihi Ev Görmek

Rüyada tarihi ev görmek, değerlerine çok bağlı ve özellikle ailesine düşkün, merhametli bir kalbe sahip eş adayı ile tanışmak demektir. Kişiye her zaman desteğini esirgemeyen hayat arkadaşıyla geçecek güzel günlerin müjdesini veren rüya, aşırı geleneksel yaklaşımlar yüzünden işyerinde zaman zaman sorunlar yaşanacağını da bildirir. Psikolojik olarak da yorumlanması gereken rüya, kişinin geçmişinde yaşadıklarının etkisinde kaldığı için bugünkü ilişkilerinde özgür düşünemediğini, bunun da aile hayatını olumsuz yönde etkilediğini bildirir.

Rüyada Tarihi Ev Almak

İyi durumda bir tarihi ev almak kişiye kalacak güzel bir mirasa işarettir. Ev ne kadar büyükse ele geçecek olan maddi olanaklar da o kadar artacak demektir. Eski bir tarihi ev görmek kederlenmek, hatırlara dalmak ve melankolik bir ruh haline bürünmek manasına gelir. Yıkık veya harap durumda bir tarihi ev almak ise, sıkıntı içinde kalmak, aile hayatında istenilen mutluluğu yakalayamamak ve eski bir aşkı yad etmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tarihi Ev Onarmak

Bir zamanlar çok yakın olunan ancak anlamsız bir kavga nedeni ile görüşülmeyen kişilerle yeniden bağ kurmak, kavgalı durumlardan uzak kalmak ve barış için el uzatmak manasına gelir. Düşmanları olanların bu kişilerle uzlaşmaya varacaklarına ve üzerlerindeki tehdidi biraz olsun azaltacaklarına da alamet eder. Tarihi ev onardığını görenin evinde huzur ve birlik olur. Çalışkanlığı ile zorlukların üstesinden gelecek olan rüya sahibinin maddi sorunlarını ortadan kaldıracağına da tabir edilir.

Rüyada Tarihi Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Melankolinin, yeniye adapte olamamanın ve geleneklere karşı aşırı bağlılığın sembolüdür. Tarihi ev görenler, günlük yaşamlarında kendilerini kısıtlayacak şekilde hareket ederler ve sürekli otokontrol sağlamaya çalışırlar. Başkalarının hayatlarına da müdahale eden kişinin, çağdaş hayata karşı olumsuz baktığının, eskiye saplanıp kaldığının ve kendisini bir türlü geliştiremediğinin de alametidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Tarihi Ev Görmek Benzeri Rüyalar