Rüyada Cesaret Görmek

Rüyada Cesaret Görmek

Rüyada cesaret görmek, büyük işler yapmak ve iş aleminde rüştünü ispat etmek, rakiplere ne denli güçlü biri olduğunu göstermek demektir. Düşmanı olan kişiler için meydan okumak manasına da gelen rüya, kişinin tüm korkularından kurtulacağını, hayatını daha azimli ve kararlı bir duruş sergileyerek yaşayacağını işaret eder. İnançlı bir şekilde karşısındaki her türlü engelle savaşma kararı alan rüya sahibinin, kendisine maddi getirisi olacak girişimlerde bulunacağını, işini geliştirerek, daha kuvvetli bir iş adamı olmak için çaba göstereceğini, manevi olarak da gücüne güç katacak gelişmeler yaşayacağını da ifade eder. Cesaret gören kimselerin yolu ve bahtı açık olur. Şans kendilerinden yana olduğu için ellerini atacakları her işte beklenmedik, büyük başarılar elde ederler ve mutlu bir hayat sürerler. Evi olmayanlar için ev almaya, borçların tamamen kapanmasına da delalet eden rüya, maddi olarak da güç kazanmak anlamına gelir.

Rüyada Cesaret Göstermek

Bir kavgada cesaret göstermek kişinin düşmanlarını uğratacağı yenilgiye delalettir. Bir konuşmada veya toplantıda cesaret gösterdiğini görmek ise, iş alanında kendisine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirecek olan rüya sahibinin yapmak istediği ne varsa, o konular üzerine daha fazla eğileceğini ve kendini göstermek için bulacağı fırsatlar sayesinde ünlü biri haline geleceği, takdir görerek saygınlığını kanıtlayacağı anlamına gelir. Cesaret, içinde bulunduğu olumsuz şartları düşünmeden, geleceğe umutla bakan rüya sahibinin eninde sonunda mutlu olacağını ve istediklerini alacağını da işaret eder.

Rüyada Cesaretini Yitirmek

Yenilgiye uğramak, hayal kırıklığı yaşamak ve düşmanları tarafından zarar görmek anlamına gelir ve hayra yorulmaz Kişiyi üzecek kişilerin olduğuna ve bir süre boyunca alınacak kötü haberlerle moral bozukluğu yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Cesaret Görmenin Psikolojik Yorumu

Endişe duyulan bir konuda harekete geçmeyi düşünen ve düşüncelerini, şartlarını toparlayarak sorunları çözmek için girişimde bulunmak istenildiğine işarettir. Kişinin kendisini ispat etme isteğinin de sembolüdür.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Cesaret Görmek Benzeri Rüyalar