Rüyada Bebek Kurtarmak

Rüyada Bebek Kurtarmak

Rüyada bebek kurtarmak, çok büyük bir hayra imza atmak anlamına gelir ve kişinin işleyeceği büyük sevaba delalettir. Hasta birinin tedavi sürecindeki masraflarını üstlenmek, o kimseye yardımlarda bulunmak, evsiz veya kimsesiz birini himayeye alarak onu yaşama döndürmek için çaba sarf etmek anlamlarına da gelen rüya, kişinin ahiret hayatının da güzel olacağına yorumlanır. Allah’ın takdirini kazanan davranışlarda bulunarak ve iyilikle dolu bir hayat geçirerek pek çok hayır duası alacağına tabir edilir. Bebek kurtardığını görenin dar zamanlarına hızır gibi yetişen kimseler olur ve hiçbir zaman çok kötü bir duruma düşmez. Hayatını kazanırken her zaman helal rızık elde etmek için uğraşan, yaşamındaki her ayrıntıyı inancına uygun şekilde düzenleyen rüya sahibinin ailesinin de bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, hastalıkların haneden uzak olacağına işaret eder.

Rüyada Yangından Bebek Kurtarmak

Kötü bir haberin büyük bir hayra dönüşeceği müjdesini verir ve kişinin daha önce yaptığı, işlediği sevapların zor günlerinde karşısına çıkacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına yorulur. İftiraya maruz kalıp daha sonra aklanacak olan rüya sahibinin doğruluğunun herkes tarafından bilineceğinin ve çevresindeki kötü niyetli kimselerin, düşmanların ne yaparlarsa yapsınlar kişiye asla zarar veremeyeceğinin de delaletidir.

Rüyada Kazadan Bebek Kurtarmak

Sevilen birinin başına gelen üzücü bir olay nedeni ile kişinin de üzüleceğini ve o kimseye karşı maddi olarak da manevi olarak da elinden gelen tüm yardımları yapmak isteyeceğini ve her türlü fedakarlıkta bulunacağını bildirir.

Rüyada Bebek Kurtarmanın Psikolojik Yorumu

Genellikle başından bir felaket geçmiş, kaza atlatmış veya yaşanılan üzücü bir olayda sevdiği insanları kaybetmiş kişilerin, geçmişe yönelik yaşadıkları pişmanlıkların, kaybettikleri insanları yaşatmak için yeniden bir şans elde etmek istemelerinin ifadesi ve bilinçaltındaki yansımasıdır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Bebek Kurtarmak Benzeri Rüyalar