Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüyada yeşil kuş görmek, kişinin manevi hayatının güçleneceğine ve özellikle dini konularda daha fazla araştırma yapacağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine ve dini inancının gereklerini yerine getirirken titizleneceğine işaret eder. Kişinin içinde tüm doğaya ve canlılara karşı duyduğu büyük sevginin aynı zamanda Allah’a karşı da büyük olduğuna, İslamiyet’ten uzak kalmadan, doğru yolda ilerleyeceğine ve asla günaha yaklaşmadan hayatını devam ettireceğine yorulur. Rüya sahibinin yakınlarındaki kişiler de dini bütün kimselerdir ve her an kişiye manevi destekte bulunurlar. Dünyanın nimetlerinden zengin şekilde faydalanmanın ve maddi açıdan da kişinin asla dara düşmeden yaşayacağının, geleceğinin de en az bugün olduğu kadar refah içinde geçeceğinin işaretidir.

Rüyada Sarı Kuş Görmek

Fiziksel rahatsızlık kadar ruhsal açıdan da bir sıkıntıya işarettir. Kişinin keyifsiz bir zaman geçireceğini ve hastalanması yüzünden yaşamının biraz hareketsiz ve neşeden yoksun olacağını bildirir. Gönül ilişkilerinde yaşanacak sorunlara ve kişilerin arasına girecek başka kimseler nedeniyle yapılacak kavgaların da alametidir. Bekar kimseler için aşırı alıngan biriyle başlanılan ilişkinin kişiyi çok yıpratacağını ve yoracağını da tabir eder. Evin içindeki sarı kuş aileden birinin yakalanacağı hastalığın alametidir.

Rüyada Siyah Kuş Görmek

Kötü haber ve kişiyi sarsacak gelişmelere, sevilen bir kimsenin başına gelen kaza ya da hastalıktan ötürü üzüntü duymaya yorumlanır. Eve giren siyah kuş hayra yorulmaz ve ev ahalisinden birinin vefatına alamet eder. Pencereden kaçan siyah kuş ise, sıkıntıların bittiğine ve her geçen gün kişinin keyfinin yerine geleceğine alamettir.

Rüyada Yeşil Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygusal hayatında sadelikten yana olan, abartılı davranışlardan veya sözlerden hoşlanmayan ve aşırı gerçekçi bir tutuma sahip olan kişilerin sembolüdür. Kişilik olarak çevredeki insanların soğuk bulduğu rüya sahibinin aslında son derece samimi biri olduğuna ancak duygularını göstermek konusunda çok da istekli olmamasından dolayı yanlış tanındığına yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Yeşil Kuş Görmek Benzeri Rüyalar