Rüyada Selpak Görmek

Rüyada Selpak Görmek

Rüyada selpak görmek, kişinin herkese eşit şekilde davrandığını ve iyi kalbiyle pek çok kimseye yardımcı olmaya çalıştığına alamettir. Her zaman paylaşımcı davranan ve himayesindeki ya da yanında çalıştırdığı kimselerin her türlü derdiyle yakından ilgilendiği için de hayır duaları aldığını işaret eder. Sayılan biri olmak kadar sevgiyle söz edilen bir şahsiyet olunduğunu da işaret eden rüya, kişinin kendi hatalarını da gördüğünü, her yanlıştan en kısa zamanda dönmek suretiyle daha düzgün biri olmak için çaba sarf ettiğini de delalet eder. Alçak gönüllü bir karaktere, başkalarının gözünde değerli ve vazgeçilmesi zor bir dost olunduğuna da yorumlanır.

Rüyada Kirli Selpak Görmek

Rüya sahibinin nefsine bir türlü hakim olamadığını bildirir. Kendisine yapılan onca uyarıya rağmen alışkanlıklarından hiçbir şekilde taviz vermeyen kişinin sık sık tartışmalı durumlar ortasında kaldığına da alamettir. Kirli selpak görmek rüya sahibinin arkasından konuşulduğuna ve asılsız sözler söylenerek haksızlık edildiğine, kişinin bunlardan haberdar olarak o kimselerle yüzleşmek isteyeceğine ve haksızlıklar karşısında sinirleneceğine yorumlanır. Samimi ilişkiler içinde olunan kimselerin çevirdiği dolapları öğrenen rüya sahibinin bu kimselerle arasına mesafe koyacağını da bildirir.

Rüyada Selpak Almak

Marketten selpak almak kişinin hayatında yeni bir sayfa açacağına ve geçmişi tamamen unutarak yepyeni bir hayata başlangıç yapacağına yorumlanır. Sokaktaki bir satıcıdan selpak almak ise birine büyük bir maddi yardım yapılacağına alamet eder. Selpak almak bir işyerine ortak olmak ve kısa sürede işleri büyütüp daha varlıklı bir hayata sahip olmak manasına da gelir.

Rüyada Selpak Görmenin Psikolojik Yorumu

Temiz duygularla beslenen bir aşka işaret eden rüya, kişinin iyi niyetiyle kendisine kötülük edecek kimseleri bir türlü ayırt edemediğine ve sürekli herkesi affederek yaşadığına yorumlanır. Hayal dünyası çok geniş olan ve başına gelen kötülüklerde dahi gülümsemeyi ihmal etmeyen kişilerin pozitif ruh hallerinin sembolüdür.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Selpak Görmek Benzeri Rüyalar