Rüyada Rus Görmek

Rüyada Rus Görmek

Rüyada Rus görmek, iş yaşamında yeni girişimler yapılmakla beraber, ortaklık teklifi almak ya da güvenilen bir kimseyle başka bir iş yapmak için bir araya gelerek istişarede bulunmak anlamına gelir. Rüya sahibinin kariyerinde korumak istediği mesafe sayesinde son derece başarılı bir iş adamı olacağına, herkesle gerektiği kadar yakınlık kurarak kendi özel hayatını da kontrol ve koruma altında tuttuğuna da yorumlanır. Rus görmek yabancı iş ortaklığı, başka ülkelere iş yapmak ve ticari anlamda saygınlık kazanmak, itibarını yükseltmek manasına da gelir. Rüyanın görüldüğü günler itibariyle kişiye gerginlik yaratan sorunların son bulacağına, mutlu ve her açıdan huzurlu bir ruh haline kavuşulacağına, özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına yorumlanır.

Rüyada Rus Kadın Görmek

Bir işte yanılmak, yalan dolan içeren işlere bulaşmak manasına gelir rüya sahibinin ani kararlar vermesinin gelecek için iyi olmayacağına ve özelikle temkinli hareket etmek yerine duyguları ile karar vermenin kendisine zarar vereceğine işaret eder. Aile içinde küçük bir olaydan alev alan kavganın daha sonra büyüyeceğine ve rüya sahibinin iş yaşamını da olumsuz şekilde etkileyeceğine tabir edilir. Bekar bayanlar için çapkınlıkları ile kişiye çok büyük sıkıntılar verecek biriyle evlenilerek mutsuz olunacağına da haber verir.

Rüyada Rus İş Adamı Görmek

Hayırlı bir rüyadır ve özellikle rüya sahibinin iş yaşamında arzuladığı gibi şanlı, şöhretli bir yaşama kavuşacağının işaretini verir. Rus iş adamı güç kazanılacak işler yapmanın, zenginleşen bir hayatın, alım gücünün çok yüksek olacağının da tabiridir.

Rüyada Rus Görmenin Psikolojik Yorumu

Yabancılık çekmek anlamına gelir. Özellikle iş ya da evlilik nedeni ile başka bir ülkeye yerleşmek zorunda kalan kimselerin, bu ülkenin kültürüne ve yaşam biçimine karşı duyduğu yabancılığın, bir türlü yeni duruma alışamamanın verdiği rahatsızlığın ve özlem çekmenin de ifadesidir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Rus Görmek Benzeri Rüyalar